Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fel lehetne úgy lendíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehetne úgy lendíteni a születésszámot ha az állam a magányos pasikhoz kirendelne nőket, feleségnek?

Figyelt kérdés

Meg kell állítani a fogyásunkat, radikális lépesek kellenek.


Magányos nőket gondoltam hogy kirendelnének szintén magányos pasikhoz.


Lenne valamiféle ismerkedés, de el kellene szegődni feleségnek valamelyik magányos pasikhoz.


F/29


2020. okt. 23. 19:50
1 2
 11/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
Így van 8-as, Enikőt neki! https://www.youtube.com/watch?v=2vAobMr8etg
2020. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
12%
Munkahely váltás miatt rég jártam errefelé hála istennek.Úgy érzem sok személycsere történt az oldalon.Nem érzékelem annyira a milliónyi feminista elvált megkeseredett idióta nő jelenlétét férfi gyűlöletét mocskolódását.Van egy olyan érzésem viszont hogy a kiírt kérdések 80%-át 2-3 30 éves hülyegyerek gyártja az oldalon.Tényleg olyan kérdések amik nem idevalóak FELNŐTT párkapcsolatok rovatba.2 napos tapasztalat.55 %-os voltam.Üdv mindenkinek! :D
2020. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%

Miért kellene kirendelni?

Nem az állam dolga, hogy párt keressen a magányos embereknek.

Főleg, hogy ha nem is vonzódnak egymáshoz, abból tuti nem lesz gyerek.

Meg 2020-ban vagyunk, már nem kell a nőknek megrendezett házasságban lenniük.

Ha így tekintesz a nőkre, meg is érdemled, hogy ne legyen párkapcsolatod.

Ha azt gondolod, hogy ilyen modell csajokat rendelnének ki, nagyon nagyot tévedsz.

2020. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehetne,mert léteznek emberi jogok,és nem tudom hogyan képzelted el az elméleted megvalósítását a gyakorlatban úgy,hogy az jogilag és erkölcsileg a helyén legyen? Ami az előző kettőnek eleget tesz,azt úgy hívják,hogy társkereső oldal vagy ismerkedés.
2020. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
97%
Ne álmodozz. Így nem fogsz nőt szerezni. + A föld már így is túl van népesedve, nem kell növelni a születésszámot!
2020. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%
Sült galambot varod a szadba.
2020. okt. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem több lenne a halott meg a börtönben levő nők száma, mert engem kirendelnének valahová, biztos is, hogy első adandó alkalommal kinyírom azt az életképtelent, aki miatt a jogaim semmivé lettek. :D
2020. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ezzel a gyilkosságok száma lendülne fel.

Magányos makk marcit kinyírnák :(

2020. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezted a magányos nőket, hogy akarják-e?
2020. okt. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
92%

Van egy 24 éves volt osztálytársam. 160 cm, 150 kg, hiányos fogsor, büdöd száj, mamahotelben lakik mert életképtelen. Remélem hozzá a kérdező 18 éves 90-60-90-es hugát rendelik ki kötelezően, hogy 3 gyereket szüljön. Ez kábé olyan ötlet, mint a nőtlen pasiknak tb támogatott örömlányt (kérdező édesanyja esetleg az összes nő rokona)bfelírni.


Ennyire agyament ötletet. Az emberi párkapcsolatokat nem lehet a 21.században központilag megszervezni.


Amelyik férfi annyira béna, hogy nem talál magának barátnőt, akkor az vagy ronda mint a bűn, vagy béna, mint a kérdező.

2020. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!