Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan segítsem, motiváljam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsem, motiváljam a páromat az egészséges élet, étrend, mozgás elérésében?

Figyelt kérdés

Nekem ez már régóta központi eleme az életemnek. Sok időt töltök ezzel. Párom nem nagyon figyel oda magára, de most megkért h kicsit segítsek neki.

Persze mondhatnám hogy ez fejben dől el de magamról tudom h ez nem igaz. Mi a barátnőimmel ezzel foglalkoztunk nonstop. Neki nincsenek barátai akik motiválják ebben.


2020. okt. 30. 20:01
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

1,van erre szükség?


2,ha segítséget kért, tőled kérte.

2020. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se a maraton lefutása legyen az első cél. :) De még csak ne is a te edzésedet próbáld lenyomni a torkán, mert garantált, hogy soha többet nem fog sportolni. Ha Te tényleg éjt nappallá téve foglalkozol az egészséges életmóddal, akkor kb.fel kell tudnod mérni a párod fizikai állapotát. Az első edzés olyan legyen, amit könnyedén teljesíteni tud a párod is. Neked is tisztában kell lenned vele, hogy fontos a fokozatosság és a sikerélmény milyen szuper motiváció. Aztán minden edzés lehet kicsit több, intenzívebb. Az étkezési szokásait is te ismered, te tudod, mit mivel tudsz helyettesíteni, miről tud könnyedén lemondani a párod. Összefoglalva: Én mindenképp a sikerélményt használnám motivációnak.
2020. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Főzz!
2020. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy alapos étrend tervvel kezdd, amit rá szabsz és azt kövesse, és utána kezdjen el mozogni. Hiába megy le futni, ha utána bevág egy pizzát mondjuk.
2020. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Étrendet és edzéstervet is elkezdtem összerakni már. Természetesen ügyelve arra amit szeret, de azért elég válógatós sajnos..


Szerintetek mennyire lehetek rámenős a témában? Úgy értem, minimális edzésterv már eddig is volt (heti 2x futás) de magától nem nagyon jön. Kitalál mindenféle indokokat, h miért nem. Nem baj ha néha kicsit erőltetem a dolgot? (Mondjuk h hogyan fogom rávenni azt még nem tudom xD)

2020. okt. 30. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Légy katonás, kiabálj rá, menj vele, akár kicsit meg is szégyenítheted, mint a katonáknál. Nálam beválna 30f
2020. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os, oké, de nem túlzás ez? Nem akarok átesni a ló túloldalára se :D

Van egyébként egy ilyen stílusom (egy időben szerettem volna oktató lenni de aztán mégse jött össze) de a párommal szemben mindig a bújós kedves típus vagyok, nem tudom h reagálna :D

2020. nov. 1. 19:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!