Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ciki ha egy nőt eltart a férje ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy nőt eltart a férje ?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 18:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Az ő kettejük magánügye.
2020. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Ha nekik így jó, akkor senkinek semmi köze hozzá. Ha neked ciki, ne élj így és kész, én nem tudnék de akinek ez megfelel, annak minden jót kívánok.
2020. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem jo, csak nem veszik fel sehova, csak gyárakba, amit nem bír sokáig.
2020. nov. 24. 18:43
 4/22 anonim ***** válasza:
12%
Igen...
2020. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
16%
Ez alap nem? Másképp miért akarna minden nő diplomás, jól kereső pasit?
2020. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha közös akarat eredménye akkor nem. Illetve ha a helyzet úgy hozza hogy két munkahely között van, azzal sincs gond szerintem. Természetes hogy a család összetart. Persze ebben az esetben a feleség törekedjen rá, hogy mihamarabb munkát találjon. De tényleg, nem csak úgy kamuból "én keresek de semmi" valójában pedig várja a sült galambot meg mindenki más a hibás amiért nem talált még új munkahelyet. Szóval nem fekete-fehér a helyzet, sokféle árnyalata lehet
2020. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
Az ő dolguk. Én baromi kellemetlenül érezném magam már egyáltalán munkanélküliként is, nemhogy eltartottként. Kinyírna lelkileg, hogy semmi értelmeset nem csinálok, csak meresztem a valagam és nézem, ahogy a párom dolgozik.
2020. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Alapból nem ciki, ha van így is elég pénz a háznál, felesleges mindenkinek végkimerülésig dolgozni (ha viszont nincs, akkor nem tartom jó ötletnek). Más kérdés viszont ha egy felnőtt, egészséges nő el sem tudná magát egyedül tartani. Az szerintem gáz. (Jó, a koronavírus helyzet miatt most ez utóbbit is megértem, de régebben amíg voltak rendesen éttermek meg boltok és mindenhová ki volt írva, hogy eladót/pincérnőt/stb. keresnek, akár azonnali kezdéssel - na ilyenkor azért nem fogadtam el azt az indokot, hogy nincs munkalehetőség.)
2020. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem is igazán ciki/nem ciki kategória, hanem kiszolgáltatottságé. Finoman szólva nem javaslott az életminőségedet egy másik ember kezébe adni.
2020. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

Nekem az, mer nem bírom a céltalan embereket, akik nem akarnak hozzáadni a világhoz, környezetükhöz, csak vannak a semmiben, és használják a többieket. számomra ez visszataszító.


De a kapcsolatba ez nem jut be. Az már a kettejük dolga. Ha nekik jó, hát akkor ők így élnek... Van ilyen.

2020. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!