Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A te kapcsolatodban a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te kapcsolatodban a férfi vagy a nő keres többet?

Figyelt kérdés

Mekkora a különbség?

És hány évesek vagytok?



2020. dec. 1. 22:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

A párom (22F) keres többet, én még tanulok, hétvégén dolgoztam eddig, de a vírus alatt nincs szükség diákmunkára, úgyhogy most a tanulásra koncentrálok (első évem az egyetemen). De még a szüleimmel élek, úgyhogy nem akaszkodom a páromra.


19L

2020. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

Mert egy milliomos embernek nincs jobb szórakozása, mint a gyakorin irkálni. Seems legit. :D


Aztán a lepontozásba történő belekötés még életszerűbbé teszi a jelenetet.

2020. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Mikor ki:D Mikor összeismerkedtünk, akkor ő fejvadász cégen keresztül dolgozott mérnökként, így igen csak jól keresett. Nekem több dologból jött össze a fizum (alapbér, ügyelet, ösztöndíj és pluszban átjártam még egy másik helyre ügyelni), így én sem kerestem olyan rosszul, de azért annyit nem, mint ő. Utána neki véget ért a szerződése és 9 hónapig nem volt munkája, az alatt értelemszerűen én kerestem jobban. Aztán jött a corona, akkor már nem tudtam a másik helyre ügyelni járni, az eléggé lehúzta a fizum, de mivel ő még nem dolgozott, így s többet kerestem, mint ő. Nekem közben véget ért a szakképzésem, így a szakvizsgáig ösztöndíj is nuku, alapbér is kevesebb lett, de ő közben talált munkát, így megint ő keres többet.

Innentől meg a fene tudja mi lesz.

2020. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem odaírni, hogy én vagyok a nő.
2020. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk a párom keres többet, ő a férfi.
2020. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%

A felesègem 2 szakvizsgás orvos magánrendelőben. Én simai irodai melón vagyok. Ő keres 600-700 körúl + 2-3 M prémium évenként.

Én nettó 250e + szalomcukor karácsonyra.

2020. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Én teljes állásban 310e nettót keresek (+ 35e cafeteria), emellett tanulok is és azzal a szakmával jó eséllyel még többet fogok, csak olyan férfival jönnék össze, aki nálam többet keres, nálam csak ez a felállás lehetséges. Azért, mert ő lesz pár évig a szinte egyedüli családfenntartó és nem akarok szűkölködni, főleg a gyerek(ek)nek ne kelljen majd.
2020. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
A férjem. De hat évvel idősebb nálam, sokkal régebb óta dolgozik mint én. Nyilván előrébb tart a karrierjében.
2020. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg itthon vagyok a gyerekekkel, egyébként óvónő vagyok, iszonyat kicsi fizetéssel. A férjem jól keres, sokszorosát az én fizumnak.


Sosem álltunk úgy hozzá, hogy ki dolgozott x összegért, egy csapat vagyunk. Az én gyesem meg az ő fizetése a kettőnk bevétele, ebből kell gazdálkodnunk.

2020. dec. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte a ő keresett többet, úgy 150-el (a havi 160 órában kapott béremhez képest - diákként dolgoztam, még órabérben, 4 éve). Viszont az én szakmámban magasabbak az átlagbérek és durvábban emelkedik a fizetés az első években, emiatt pár évvel később fordult a kocka. A legutóbbi emelések után nekem lett több egy 80-assal (én vagyok a nő).


26N 30F

2020. dec. 2. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!