Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem számíthatok a barátomra....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem számíthatok a barátomra. Jogos?

Figyelt kérdés

Elég csonka csaladbol jovok, mar csak egy szulom el, nincsenek nagyszülők, a testvereim nem torodtek velem soha, joval idősebbek mint en. Egesz életemben szépen elfojtotta ezeket az elmém, de neha elojon mas dolgokban felnottkent, pl parkapcsolatban keresem a védelmezest, "apaszerepet", sokat ragodom, agyalok, hatarozatlan vagyok, fuggok a számomra fontos emberektol..


Az elmúlt 3 évben nagyon felek, hogy mi lesz, ha az élő szülőm nem lesz, túl gyengének tartom magam ezen a téren, mert egyedul leszek (barátok nem ugyanaz), tenyleg erzem, hogy a feldolgozatlan esemenyek miatt osszetorok. Néha szimplan ram jön a szorongas.

Úgy erzem tenyleg figyelni kell majd akkor rám, és biztos tarsra vagyom. A parom eleg vegyes, neha normalisan vegighallgatott, maskor azt mondta, hogy unja ezt a temat es egyszeruen csak nojjek fel, ne szorongjak, meg h terhet rakok ra ezekkel, hogy nekem kell majd olyan, aki gondoskodik rólam.

Azt is mondta, hogy miert kell errol beszélni egy atlagos napon - Egyáltalán nem beszélek errol sűrűn, 1,5 ev alatt 3x volt olyan, hogy emiatt a téma miatt sírtam elotte es kiborultam. Hozzateszem, többször szakitott velem, en vagyok a kitarto fél, es szóltam ebben a kontextusban is, hogy mivel engem elhagyatak anno, erre figyeljen.

Szóltam neki korabban, hogy ha neki csak az "egészséges" emberek a jók, akkor engem engedjen el, nem akarom terhelni, de nekem ez kell.


Most nagyon megbantott a szavaival, es hogy neki all feljebb.

Az őt erinto banto dolgokrol bezzeg mindig kell beszélni es megsertodik, ha szerinte nincs ra figyelve.


Azon gondolkodom, hogy egyeb mas gond mellett ez talan olyan, ami miatt szakíthatnék is, mert most felek, hogy egy ilyen emberrel maradnek egyedul a nagyvilágban. Bar ezt is próbáltam már, de mindig az van bennem, hogy túlzás lenne az adott ok miatt.

Nem tudom, mit tegyek es nem sajnaltatni jottem magam.

(sorry az ekezetekert)



2020. dec. 3. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan pár kéne aki mellett biztonságban érzed magad, nem teherként veszi a témát (jó, ha minden nap ezen hisztiznél egy jó kapcsolatban is, akkor tényleg terhes lenne, de az irásodból nem ez jön le) és nem szakit veled úton útfélen. Én azt mondom nézelődjél, lehet jobb is.
2020. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj mert nem fog tetszeni amit írok. Nem normális mar szuloket keresni egy parban. A vered mindig a vered lesz a csaladot nem fogja egy par potolni aki elhagyhat, szakithattok stb. Azon kene dolgoznod hogy felnojj es a sajat labadra allj majd akkor nem erzed magad egyedul a viragban. Ezt egy egeszseges ember nem fogja sokaig elviselni hogy igy racsimpaszkodaz hiszen nem teljes erteku tarskent kezeled es olyan felelosseget tolsz ra amivel rendesen nem jar egy párkapcsolat. Meg pont idoben vagy hiszen el anyukád hogy elkezdj ezen dolgozni onmagad vagy egy szakemberrel.
2020. dec. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te EBBEN kapcsolatban vagy boldogtalan. Tudat alatt és most már tudva is.

Azért vagy depressziós.

Engedd el.

2020. dec. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es!


" es olyan felelosseget tolsz ra amivel rendesen nem jar egy párkapcsolat"-- írod.


Nem értek veled egyet.

A normális párkapcsolatban akkor is szeret, melletted áll,

ha, teszem azt, le kell vágni a lábad.


Az a baj, hogy sokan dobálóznak a szavakkal, de fogalmuk nincs arról, hogy

valójában mit jelent a "jóban, rosszban".

És ehhez nem kell esküvő, akik együtt élnek, azok

igenis felelősek önmagukért és egymásért is.

2020. dec. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Honnan lehet tudni, hogy ki miért boldogtalan. Akármekkora betűkkel írjuk, hogy melyik kapcsolat a hibás, ennyi leírásból rohadtul nem lehet tudni, hogy miért depressziós vagy boldogtalan.
2020. dec. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég nehéz lesz találni valakit akinek kerek perec kijelentheted hogy egy lelkisérült ember vagy és az életed hátralévő részében tutujgatni kell majd téged ahelyett hogy letisztáznád magadban ezeket a dolgokat. Ez kb olyan mint elköteleződni egy testi fogyatékos mellett: lehetséges de nagyon nehéz ilyen embert találni.
2020. dec. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat nem támogat téged, a jelenlegi párodnak nyűg a szorongásod, csak a saját dolgaival foglalkozik.

A legjobb volna neked egyedül, amíg kicsit megerősödsz, tény, hogy sokat kell dolgoznod magadon.

Még most lépj ki, ne húzd az időt, nincs értelme olyan ember mellett lenni, akinek nincs kedve melletted állni.

2020. dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm azt, aki egy testi fogyatekoshoz hasonlította az helyzetet..


Megint rám akarja kiforgatni a dolgokat, ezért is én vagyok a hibás. Állandóan ez van, hogy nekem miben kene változni.

Szerinte ő mellettem all, de neki teher az, amirol beszelek.

Nem tudom, hogy találhatok e olyat, aki halmozott empativaval rendelkezik e teren, mint én

2020. dec. 4. 10:37
 9/10 anonim ***** válasza:

#4

Sajnos nem kenyszeritheto ki be senkibol a feltetel nelkuli szeretet, es párkapcsolatokban ketlem hogy letezik. Ettől függetlenül ha nem felel meg a kérdezönek a pàrja nyugodtan keressen màsikat de nekem elég egyértelműen le van írva hogy a kérdező attól szorong hogy egyedül marad a vilàgban és valaki àllandót keres mondhatni szülőpótléknak. Sztem ezzel van a baj

2020. dec. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te még nagyon fiatal lány vagy?
2021. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!