Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon meg fog haragudni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meg fog haragudni a párom most mit csináljak? Én hibám?

Figyelt kérdés
Új padló van a hálószobában és a macska szét kaparta eléggé látni. Nem tudom miért csinálta a regihez hozzá sem nyúlt. Az én macskam már 5 éve, nyáron költöztem ide hozzá és mondta hogy hozhatom magammal, már parom is szereti őt 😍 nem fogja azt gondolni hogy miattam mert hagyom neki? Én nem láttam mikor csinálta.

2020. dec. 5. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

Magamból kiindulva.


Haragudni fog, de nem teszi szóvá. Majd egy nap, cicus elszökik...vagy öngyilkos lesz.

2020. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Hát, pedig a te hibád lesz, mivel a jelek szerint nincs megnevelve a cicust. Nem volt kaparófája, vagy mi?
2020. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, azert nem akkora tragedia par karcolas a padlon, hogy ebbol balhe legyen. Az en macskaim is tonkrekurnak egy rakas dolgot, de nem szoktam miatta ideges lenni.
2020. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1# nem fog a macskával semmit csinálni tudja mennyire szeretem őt és ő is szereti

2# de van kaparófája és megvan nevelve mondom 5 éve van velem és sosem csinált ilyet

2020. dec. 5. 23:04
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

nem 1 nagy cucc felcsiszoltatni 1nm ert.

szerintem nem fogja elvárni,de ajánld fel,hogy kifizeted és szerzel rá parkettást is.

az már más kérdés,hogy találni nem fogsz,de megpróbáltad,lássa.


am a haverom attól akadt ki és szakított,hogy a csaja mindig úgy rakta le a cipőit a cipőtartóba,hogy a cipő hozzáért a falhoz és egy idő után nyoma lett a falon.

pitiáner tudom,mi is röhögtünk rajta mikor mondta,de ő ilyen,nála az ilyesmi szakító ok.

szóval ki tudja?

2020. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
6-osnak: Azt írja új padló. Mostanában már inkább laminált padlót raknak, amit nem lehet felcsiszolni!
2020. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

a másik megoldás,hogy veszel meglepiből egy színvilágában a szobához illő szőnyeget.

ezt most olcsón meg is tudod úszni,mert mennek csődbe a vírus miatt és ilyen 70-80% os végkiárusításban van több szőnyeg bolt bp en.

egy ilyen 120x60as szőnyeg 10 ropi helyett 2e.

szóval nem nagy cucc.viszont a szándékodat megbánásodat mutatni fogja.

2020. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Valld be és kérj őszintén elnézést érte. Jobb, mintha ő maga venné észre és kiderülne, hogy hallgattál róla. Konkrétan a bizalma törhet el, ha füllentesz.
2020. dec. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
5 Te fogyatékos vagy? A macska karmait kiműteni rengeteg országban illegális,állatkínzás, senki nem csinál ilyet. Az olyan, mintha neked amputálnák az összes ujjad tőből. Nincs olyan orvos, aki megcsinálná.
2020. dec. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem a te hibád, ez senkinek sem a hibája. Gondolom a macskának feltűnt, hogy új dolog és megnézte, hogy működik, "megtapogatta" a maga módján. Ez nem nevelés kérdése (macskát amúgy sem lehet úgy igazán megnevelni), szóval nem sok hatásod lehetett volna rá. Azt mondjuk nem tudhatjuk, hogy a párod ezért haragudni fog-e, én valószínűleg ha észre is venném, mondanék egy ejnye-bejnyét a macskának, és ezzel le is lenne tudva, de az elég sokatmondó, hogy te ennyire félsz a párod reakciójától.
2020. dec. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!