Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek a Covid idejen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a Covid idejen osszejott parkapcsolatok lehetnek rovid eletuek, ha egyfajta ketsegbeeses hozta oket ossze?

Figyelt kérdés

Mig a fennallo parkapcsolatokat probara teszi, addig a masik tendencia is gyakori. Regota szingli, esetleg azt elvezo emberek osszebutoroztak, es eleg rovid ido alatt komolyra fordult. Olyanok is akik regesreg ismertek egymast vagy szakitottak elotte mar.

Letezik, hogy tulelesi oszton lepett eletbe? Jobb egyutt ebben a helyzetben.

Vajon a Covid utan azok, akik elotte megsem akartak osszejonni, akkor is egyutt maradnak? En pont sok ilyet ismerek.



2020. dec. 7. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hű, te egy csöppet túltoltad a hírek olvasását...
2020. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Valoban? Egeszsegugyben dolgozok? Franciak?

Ne valaszolj, nem veszed a kerdest.

2020. dec. 7. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez nem igaz. Most pont inkább az ellentettje történik, sok pár inkább különmegy, mert végre va idejük, hogy megismerjék egymást, mert össze vannak zárva. Sorra mennek a szakítások ismeretségi körömben. Én is egyedül vagyok és karantén végéig ez nem is fog változni.
2020. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"ha egyfajta ketsegbeeses hozta oket ossze"

Mint minden bármikor összejött kapcsolat, aminek hasonlóképpen kétségbeesés áll a hátterében.

2020. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Lehet mondasz valamit.

Mert a bajban derül ki az ember igazi jelleme.

Viszont ilyen helyzetben jobb egy társal, mint anélkül, szerintem.

De ez csak az én véleményem.

2020. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A védőoltás betesz majd ezeknek a kapcsolatoknak!
2020. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!