Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tehetek, ha aggódom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha aggódom a különböző életritmusunk miatt?

Figyelt kérdés

A barátommal tervben van, hogy jövőre összeköltözünk. 2 hetet laktunk már együtt, de az kicsit másabb volt, mert akkor egyikünk sem dolgozott, amolyan nyaralás volt.


A kapcsolatunkban minden tökéletes egyébként, de mégis néha elgondolkodom rajta, hogyan fog majd működni a dolog, mert kicsit más az életvitelünk.

Én olyan típus vagyok, hogy szeretek korán felkelni, mert ezáltal nagyon hatékonyan indul a napom. Pl. edzem, takarítgatok, kialmozom a nyuszit, szőrtelenítek, nyelvet tanulok, olvasok, leszedem a szárítót, stb. Ezáltal van időm mindenre, magamra is, és sosincs olyan, hogy szalad a lakás, vagy nem tudok valamit elintézni a nap további részében pedig már csinálhatok, amit akarok.

A barátom ezzel szemben szeret sokáig aludni és lustálkodni, kb. 11, mire teljesen magához tér, meg megissza a kávéját. Nem lusta egyébként, mert szeret programokat csinálni, minden nap elmegy sétálni, fut is időnként, megcsinálja a főzést, házimunkákat.


Zavarni nem zavar, hogy ilyen, mert nyilván mindenki más típus, de attól még furcsa lesz ez kicsit, mert pl. akkor nekem folyton csendben kell majd lennem.

Vagy szerintetek teljesen túlagyalom? Mit lehetne erre kitalálni?


2020. dec. 9. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja. Mi pont fordított felállásban vagyunk. Az exemmel állandó vita volt ezen, mert hangosan léptem a padlón.

A mostani páromnak tökmindegy, alszik mint a bunda. Soha nem szól semmiért.

2020. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez még nem gond :D Nalunk a barátommal jelenleg éppen úgy van, hogy este 6ra megy dolgozni, jobb esetben hajnalban megjon, de van, hogy csak reggel 7-8 korul mikor en mar kelek fel. O lefekszik, en meg takarítok, keszitek valami ennivalot, a kutyaval foglalkozom, ha ugy van visszafekszem melle, es akkor ott telefonozok vagy laltopozok. Deltol kettoig fent van o is, eszunk egyet stb, aztan délután még alszik egy kicsit meló előtt újra. Este en is fent vagyok viszonylag sokáig, olyan a munkahelye hogy tudunk telefonalni kozben, kb akkor szoktunk a legtobbet beszélni :D En most nem dolgozom, azért tudok kicsit alkalmazkodni ilyen téren, hogy tovabb fent marqdok stb. Nem ideális egyáltalán, de mégis jol megvagyunk, nincs ebből gond nalunk.
2020. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan vagyok mint te, párom meg ugyanolyan mint a tiéd.

2 éve vagyunk együtt, együtt is élünk már és megvagyunk. Én megtanultam elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák és nem változtathatom meg, csak azért, mert én így szeretek élni. Ő se akar engem megváltoztatni, sosem piszkált semmiért.

Hétköznap mindketten dolgozunk, olyankor a házimunka is háttérbe szorul, max mosogatunk és ruhát mosunk, ezeket többnyire felváltva, hol ő, hol én.

De inkább filmezünk, sorozatozunk, kipihenjük a napot.

Hétvégén ő képes délig is aludni, én max 9 körül már kelek, ilyenkor macskaalmot takarítok, konyhában tevékenykedek, fürdőt kipucolom stb. Nekem jól esik, mert lekötöm magam és elég tisztaságmániás vagyok. Aztán mikor felkel kap kávét, eszik, beszélgetünk, besegít a maradék takarításban.


Eleinte őszintén megmondom zavart, de tényleg nem emberileg van baj vele, egyszerűen más a bioritmusunk és ilyen előfordul, ettől még tudtok alkalmazkodni mindketten úgy, hogy jó legyen. :)


22N

2020. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem problema.

És azt se felejtsük el,hogy ez változhat.

Volt idő,mikor én is jó sokáig aludtam,heverésztem.Most meg inkább előbb megyek aludni,és reggel 5-6kor kelek fel,még hétvégén is.Egymást nem zavarjuk.Ha egyikünk előbb felkel,tud olyat csinálni a házban,ami nem jár zajjal.Senki sincs megfosztva semmitől.


F

2020. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!