Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 21 evesen el lehet kepzelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 evesen el lehet kepzelni a jovot a jelenlegi pasival/novel?

Figyelt kérdés
Hazat szeretnek venni, de a jelenlegi parommal nem tudom elkepzelni, hogy tudnank egyutt lenni stressz mentesen. Most is sokszor nekem kell rakodni utanna, vagy sok dologra figyelmeztetni, ami tudja hogy engem zavar, mert mar sokszor szova tettem. Mint ha az anyja lennek. Szerintetek mit tegyek?

2020. dec. 14. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
21 evesen hazat venni...bejott neked az elet:)
2020. dec. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Én még várnék a High School Musical 4 megjelenéséig, hátha abban lesznek új ötletek az együttélési problémáidra.
2020. dec. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Házat nem így veszünk közösen, az fix.


A közös otthon egy komoly döntés, amivel rengeteg ember befürdik, csak úgy érdemes elvállalni, hogy a saját pénzed (úgy értem, nem örökség) és a saját magad által fizetett (felelősségteljesen megválasztott) hiteled fizeted és minden beleadott forint megmutatkozik a tulajdoni hányadban vagy legalábbis le van papírozva. Én első lakásnak sem javasolnám, de kinek mi. Érdemes úgy gondolkodni, hogy ha szar lesz később a kapcsolat, legyen onnan hova költözni, amíg el nem lesz adva. Van a rokoni társaságban is olyan, aki el sem engedi adni, így akar betartani az exének, 1/2-es tulajdoni hányaddal meg a kutya se veszi meg. Szóval jól válogassátok meg, kivel dobtok össze több tízmillió forintot, ne az legyen, hogy a ti nyakatokon marad az egész törlesztés, vagy nem tudtok lépni, mert nem tudjátok kivenni a pénzt belőle, ami ráadásul családi örökség.


És úgy gondolom, hogy erre a célra nem az az ember a megfelelő, akivel bizonytalan az együttélés is...

2020. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként elképzelni lehet.😃
2020. dec. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elképzelni igen 😂😀😀
2020. dec. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerek nőt, aki 22 évesen megállapodott a párja mellett, és már vagy 20 éve együtt élnek. Igaz, ott a lány nem kérdezett ilyeneket a neten, és a pasija egy 40 körüli katonai ügyész volt.
2020. dec. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én anno el tudtam képzelni 21 évesen, de te nyilvánvalóan nem. Ilyen gondolatokkal én a helyedben nem vennék közös házat vele.
2020. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17 éves korom óta ugyan azzal az emberrel képzelem el a jövőmet. És lásd, azóta is egymáséi vagyunk:D
2020. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22 évesen el tudtam képzelni, meg is valósítottuk együtt.
2020. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!