Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elvárható, hogy tudjak arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható, hogy tudjak arról hogy a férjem mikor érkezik haza?

Figyelt kérdés

Nem óra percre, de elvárható, hogy ha a párotok mondjuk hétközben elmegy a barátaival valahova akkor a tudtotokra adja, hogy kb mikor ér majd haza? Vagy csak hazaesik egyszer?

Vagy munka után, ha közbejön valami neki, elvárjátok, hogy szóljon, hogy kések 1-2 órát? Vagy csak hazaér 7re


2020. dec. 19. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez alap, hogy szólunk legalább egy üzenet formájában. Manapság már mindenkinél ott a mobilnet.. de legalább egy okostelefon. Nehogy már egy 2 perces üzenetre ne legyen idő.
2020. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem elvárás...egy normálisan működő kapcsolatban az emberek beszélgetnek és az ilyen dolgok "csak úgy " kiderülnek.

Igen, normális, ha az ember haza szól, hogy késik, de nem elvárás.

Ha elfelejti, akkor sincs gond.

Ha soha nem szól, akkor meg már más jelei is vannak ,hogy valami nem okés.

2020. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megegyezés kérdése, de a mai világban tényleg nincs ennél egyszerűbb dolog. Nálunk kérés nélkül ez így működik és szerintem ez így van jól.
2020. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátnőmmel 30km-re járunk dolgozni, és ilyenkor annyit mindig üzenünk, hogy be vagy hazaértünk.
2020. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
alap dolog, nem elvárás.
2020. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Filmajánló, itt a nő elmondja mi a helyzet.


[link]

2020. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Oh, nekünk ez mindig vita tárgya volt.
2020. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Korábban nem szabad hazaérni, csak ha előtte szóltál! >:)
2020. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8. 😊
2020. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Regen ez vita targya volt. Aztan megvaltoztattam a hozzaallasom es viselkedesem. Es most kerdes nelkul irja,h mikor jon haza.


Itt neked kell rajonnod/megtudnod,h erd el.

2020. dec. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!