Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elegem van a barátomból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a barátomból meguntam hogy állandóan együtt vagyunk kellene egy kis magány mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elegem van a barátomból állandóan együtt vagyunk 0/24-ben az embernek kell egy kis magány ,az talán jó lenne ha mindketten dolgoznánk és akkor legalább fél napig nem látnánk egymást, de nem dolgozunk és 0/24-ben együtt vagyunk ,nem érzem a hiányát és meguntam már hogy szarni fingani nem tudok tőle nyugodtan.



Ugye jó dolog a szerelem és a párkapcsolat de hogy így együttélünk ezért már nem érzem azt amikor még csak hetente egyszer találkoztunk hogy hiányzik és hogy alig várom hogy újra lássam randizunk stb stb


mostmár hogy együttélünk állandóan együtt vagyunk jó volt egy darabig de a jóból is megárt a sok kellene egy kis magány vagy egy kis időt távol lenni egymástól hogy újra érezem azt az érzést hogy hiányzik ,de hogy minden nap láttom minden nap szexelünk így nem hiányzik.



2020. dec. 30. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem mentek el dolgozni?
2020. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem való neked párkapcsolat akkor.
2020. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Linó03 ***** válasza:
94%

Ellátogatni a szülőkhöz? De nem együtt, külön-külön. És szerintem nincs semmi gáz abban, ha elmondod neki, szeretnéd azt érezni, hogy hiányzik.

Én is éreztem már ilyet. Én elmondtam neki, hogy kicsit magányra vágyom.

2020. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Így olyan érzésem van hogy állandóan együtt vagyunk mintha börtönben lennék nem érzem magam szabadnak.
2020. dec. 30. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Mizu töki? Uncsi a hosszú punci? 🙃
2020. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Dobd ki
2020. dec. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem dolgoztok? Miért nem csinálsz programot a barátaiddal? Akár több napost... Miért nem csukod magadra az ajtót és olvasol, filmezel, sorozatozol egyedül?

Nem kell állandóan egymás nyakában lihegni, úgy persze hogy besokall az ember.

2020. dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk menjetek melózni??? Vagy a rezsit miből fizetitek?
2021. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyugdíjasok vagyunk mind ketten rokkantságiak.
2021. jan. 1. 12:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!