Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért kell 2 óránként szellőzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell 2 óránként szellőztetni a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Egésznap ezt csinálja szerintem elég 1 nap 1x max 2x mikor ilyen hideg van kint. Reggel mikor felkel azaz első hogy az ablakot kinyitja. Mielőtt lefekszik aludni nyitja ki az ablakot. Napközben is mindig szellőztet. Engem csak azért zavar ennyire mert fázom olyankor.
2021. jan. 29. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél fel egy pulcsit. Én is ennyit szellőztetek, kell a friss levegő.
2021. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%

Nekem is szellőzteti a lába közét párszor napközben az asszony, mert különben bepállik nekik.

Ilyenkor hagyják kimenni a párát meg a fáradt gőzt a résből.

Ez olyan női dolog, úgysem fogod megérteni.

Nálunk ilyenkor a lakásban inkább pi.na szag van nem friss levegő.

Utána néha tényleg ablakot kell nyitni.

2021. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Mi lenne ha őt kérdeznéd? Mi lenne ha megbeszélnéd vele? Mi lenne ha felvennél egy pulcsit? Mi lenne ha kompromisszumot kötnétek?
2021. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
A telelélegzett, telefingott levegő rohadtul nem egészséges! Ha nem szellőztet, akkor bepenészedik a fal, és nagyon enervált leszel, mert nem jut friss oxigénhez az amúgy is kicsi agyad! Nem is beszélve arról, hogy van a testednek egy természetes kipárolgása, amitől a szobába nagy lesz a páratartalom, ami kedvez a baktériumoknak, vírusoknak!
2021. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Télen is kell szellőzetetni, minimum 10 percig naponta többször!
2021. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Ez valami 1,5 szobás penel, hogy ilyen hamar elhasználódik a levegő?
2021. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Nyaf nyaf :D legalább igényes nőd van. Örülj neki.
2021. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Hideg van kint?? Télhez képest kimondottan meleg van. Mi lenne veled, ha tényleg tél lenne?
2021. jan. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

2 óránként minek, az nekem soknak hangzik, hát teljesen kihűl a lakás, nincs ideje átmelegedni a falaknak.

Mi reggel szellőztetünk, begyújtás előtt például.

2021. jan. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Én kb 3 óránként szellőztetek 1-1 órára(bukón van az ablak) úgy érzem jelenleg túl száraz meleg a levegő, szinte szúr.. Most egy kis friss párás esős tiszta levegő jön be, isteni.
2021. jan. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!