Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párommal csak 2 hetente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal csak 2 hetente lakunk együtt. Van egy ilyen kapcsolatnak értelme hosszútávon?

Figyelt kérdés
Már több mimt 2 éve vagyunk együtt. A gyerekei nála vannak minden második héten , ezért mi is csak minden második héten találkozunk. Nem tudom mi lesz ebből , főleg úgy,hogy nem szimpatizálok a gyerekeivel.

2021. febr. 28. 08:11
A kérdező szavazást indított:
Van értelme a kapcsolatnak
Nincs
Várjak még pár évet
39 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
A kérdésben az áll, hogy két hete együtt laktok. A kifejtésben meg az hogy két hetente látod. Nem értem, akkor most mi van?
2021. febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
számára az hogy 2 hetente együtt töltik a hétvégét együttélésnek minősül. Mit nem lehetett ezen érteni?:)
2021. febr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerekeit nem fogadod el, és együtt nem is tudtok elleni, csak vagy te, vagy ők, akkor ennek eddig se volt sok értelme. Kár több időt feláldozni.
2021. febr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1#

Minden második héten vagyok nála 1 teljes hetet, akkor amikor az anyjuknál vannak a gyerekeik.

2021. febr. 28. 08:54
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így ebben a formában felesleges erőltetni.
2021. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Tipikus gyerek az első szitu. Ha erőlteted, akkor is megszívod, meg ha nem, akkor is. Neki az kell, hogy ne legyen egyedül. A gyerekének él, te csak a beszélgetőpartnere vagy. Tuti szívás. 1000 ilyen van/volt/lesz.
2021. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Végre, hogy leírtad normálisan a szitut. Akkor megosztott felügyelet van, kölykök egyik héten anyjuknál, másik héten apjuknál.
2021. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

6#

Jol mondod.

Korabban 1 evig be se mutatott nekik, sot titkolta ,h vagyok.

Most meg azon akad ki ha nem akarok veluk tobbet talalkozni.

Nagyon durvan ugraltatjak az apjukat nekem pedig ebbe nincs beleszolasom de elviselni se birom.

2021. febr. 28. 09:39
 9/18 A kérdező kommentje:

7#

Azaz!

2021. febr. 28. 09:40
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Amíg bírod bírod, de gyereket véletlen se szülj neki. Ha gyereket akarsz, akkor azt csak másnak.
2021. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!