Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet megtartani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtartani egy férfit hosszútávon?

Figyelt kérdés
Ehhez nyilván két olyan ember kell, akik mindketten akarják az adott kapcsolatot, mert szeretik egymást, boldogok. Ez megvan. Ha jól működik a bizalom, az egymásra való odafigyelés, a szexuális élet, a házimunkák felosztása, az anyagiak megosztása, akkor mi lehet buktató, amire oda kell figyelnem nőként? Annyira szeretném ezt a kapcsolatot végre jól csinálni... kinek mi a tapasztalata?
2021. márc. 9. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy súlyos hiba és tévedés.


Senkit nem kell megtartani.


Szeret vagy nem szeret, jól érzi magát vele vagy nem, elfogad így és tökéletes vagy így neki vagy sem.


Gyakorlatilag ez seggnyalást jelentené, hogy megtartani valakit.

2021. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Azért tőlem kapsz egy dicséretet magáért a gondolatmenetért.
2021. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

hány éves vagy? én negyven és elárulom neked amit én szerintem jobban kellett volna csnálnom. Nem türnöm, alkalmazkodnom és feladni magam abban a reményben hgy majd később elnyerem a jutalmam. Mit kellett volna tennem?

Elolvasnom egy etológia könyvet meg a statisztikát és úgy venni minden szavát mint a szentírás. hiáa mondták nekem is hogy a férfiak ilyenek meg oylanok, meg hogy a kapcsolat minősége meg úgy. Nem, hinnem kellett volna a negyvenes-ötvenes nőknek, akiknek már van tapasztalatuk. ebben a korban már megtapasztalod a marginalizációt. a férfiak, akik most ajtót nyitnak neked, akkor nem fognak, akkor sem ha jól tartod magad. Ne hallgass senkire, akármit hazudnak a férfiak a hűségről, szereteről. Csak a biológiára, a statisztikára hallgass. Sajnos a férfiak sem tudják még magukról hogy milyenek, de az ösztön kijön rajtuk.

[link]

Tessék, erre számíthatsz negyven évenes te is: "bejöttem egy gyönyörű szőke nővel, és most itt van ez a vöröses barna, nagyon ráncos (a férfi arcán az undor!!!). Ugyan ez volt amikor a az ujj mészáros károly feleségét öregítették meg : "ez te vagy..(a férfi arcán hitetlenkedés, undor a köbön!!)Pedig most mind jól működő kapcsolatokról beszélünk. A negyvenes elvált férfiak kizárólag fiatalabb nőt keresnek maguknak. Kérdés, ha 30 évesen házasságkötéskor jó volt egy egy-két évvel fiatalabb nő, most hitelen miért az a kikötés, hogy minimum 5-10 évvel legyen fiatalabb az ara? Nézd meg a statisztikát, 40 fölött senki nem jelöl a társkeresőkben, még a negyvenes férfiak sem, vagy ott van az 50 felettii nők, keress rá arra hogy planktongeneráció. Te magadis beláthatod, ha a férfiak a nők személyiségét keresnék, a társat, akkor mit számítana hány éves a nő igaz? Egy férfi bejelölné a korosztályát vagy a pár évvel idősebbet is, ugye? a tapasztalat ennek teljesen ellentmond. A legjobb kapcsolatoknak is véget vet a nő öregedése. Más kérdés, ha a férfinak nem jut jobb nő, akkor vele marad. Sajnos lehetsz te bármilyen csinos, bármiylen odaadó, a férfit csak a lehetőségek hiánya fogja visszatartani. Tanácsolok neked én is valamit.

1. ne olvadj össze a férfival akit most szeretsz. Tartsd meg a karriered, barátaid, külön életed és építsd magad bármi áron.

2. kettőnél több gyereket ne szülj és mindig őket helyezd a férjed elé. a gyerekeidtől fogod megkapni idős korodban azt a támogatást, amit a férjed nem fog megadni, mert le se fog szarni akkorra.

3.Külön kassza és ha magas a libidód és kell a férfi, akkor még idősebb korodban is jól kell kinézned. akkor már nem elég a sima arckrém. Plasztika, kezelések, drága szérumok...Mindenképpen késülj fel arra, hogy ki kell nyújtanod a fiatal kinézeted idejét, mert csak addig kapsz szexet az életedben és ez sok pénzbe kerül.

4.készülj fel arra, hogy nem egy emberrel fogod leélni az életed, több férfi lesz benne. a lényeg, hogy az irányítás mindig a te kezedben maradjon. keményítsd meg a szived, ne válj szeretetkurvává. hidd el, a férfiakat sem érdekli majd a te lelkivilágod. Meg fogod tapasztalni, ha már az utolsó értéked is elveszted a szemükben. A férfiak nem érdemelnek kegyelmet.

Ne halgass itt azokra sem, akik azzal jönnek hogy a férfiak nem iylen állatok, mert ott aszeretet hűség "szüleim leétek egy életet együtt" stb dumák. Biológia, etológia, statisztika, pszichológia!!!!!ezt olvas át és hidd is el, hogy úgy van.

2021. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hű. 39 éves vagyok, karrierem, barátaim vannak, megvan a saját életem, gyerekünk nem lesz, kasszának van külön és közös része is, kapcsolatunk előtti vagyon mindenkinek a sajátja. Nem a páromnak szeretném alárendelni magam, erről szó sincs, inkább csak az érdekelne, hogy nőként mik azok a buktatók, amiket el lehet követni egy párkapcsolatban, azaz amivel kvázi leépíteném, aláásnám az egészet. Ezt akarom elkerülni.
2021. márc. 9. 16:04
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
ha fenn is tudod tartani azt a szintet, amivel beléd szeretett, akkor sem csak rajtad múlik. Legfőképpen az ő szemléletén, világlátásán. Pl. ha egy elvált 50-es férfi a párod, aki már nem akart 51-es nővel összejönni, hanem egy fiatal gyerektelennel, akkor meglehet, hogy a párod felszínes és a fiatalságod, gyerektelenséged nagy érték neki. Ez esetben elég ha lebetegszel, megcsúnyulsz egy baleset miatt és annyi volt a kapcsolatnak. De olyat is olvastam már gyakorikérdeseken, hogy a 40-es nőt felszedte az 50es párja, aki már elvált,aztán a nő kitartot mellette jóban-rosszban, pénztelenségben, amikor meg a nő lett 50, akkor a férfi lecserélte egy ujabb negyvenesre.
2021. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
ha normális gondolkodású vagy, helyén van az értékrended, teszed a dolgod, akko részedről nem lesz hiba. az ő részét nem tudod befolyásolni. az ember nem állandó, most ezt akarja, pár év múlva már másfajta nőt is akarhat. Lehet hogy most tetszel neki meg jó vagy, de lehet jön majd "az ideálja" egy új munkatárs személyében is lelép vele. sosem tudhatod. Egy valamit higyj el, a férfiak nem úgy érezek, gondolkodnak mint a nők. Ők nem akarnak megfelelni, hanem irányítani és birtokolni. 7 éves a fiam, de már 4 éves korában elmutogatta az utcán menyik csaj tetszik neki (nem apai hatásra, nem is foglalkozott a fiával, hanem magától). a legkurvásabb miniszoknyás festett lányokra mutatott rá már 4 évesen. most alig múlt hat és rájöttem, hogy a telefonjára beírta hogy szex és anime szexet nézett (már letiltottam nyugi). Lányom kilenc éves, a keresési előzményeiben peppa malac van! Nem egyforma a két nem. Az állatvilágban is a hímek leszarják a családot, minden a nőstény csinál. szül, élelemet keres, védelmezi a csemetéit, a hímek meg csak esznek, döglenek, verekednek vagy egyedül kóborolnak és otthagyják a nőstényt. a nőstények kötődnek, gondoskodnak, ehhez kell érzelem, empátia. a férfiaknak ebből kevesebb jutott, ők érdekemberek.ne hasonlítsd össze egy női gondolkodással. szóval ne akarj nekik megfelelni, nem rajtad múlik. Mindenféle nőt megcsaltak már és elhagytak már, szépet is, csúnyát it, jót is rosszat is, dolgozó nőt is, otthonülő nőt is, fiatalt is, öreget is, hangos és halk szavút is. A körülményeken, lehetőségeken és a férfi személyiségén múlik a legtöbb, nem rajtad.
2021. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3#


Te nagyon megkeseredett nő lehetsz komolyan...mondom ezt 48 éves nőként, akinolyan ffit talált akinek esze ágában sem volt fiatalabbal kezdeni. És még ismerek pár értelmeset aki szinten nem villogni akar egy csitrivel hanem TÁRSAT keres akivel élete felén esetleg már véglegesen tervezhet...

De pl mint ahogy a párom is kivétel ( és senkinek se kellett ő se előttem) úgy van még pár kivétel csak azt a tefajtád sohasem fogja észrevenni.

2021. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
7-es, te is a statisztika része vagy, csak kérdés hogy melyik csoportba tartozol
2021. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

"Te nagyon megkeseredett nő lehetsz komolyan."

Nem hiszem, hogy az. A nőkről ugyanúgy statisztikákat olvasok, és nem tőlük kérdezek, ha tudni akarom hogyan tartsam meg őket. Nem látok bele a női oldalba, hogy tapasztalják a férfiakat, de biztosra veszem hogy van benne igazság. Létezik, amikor megtalálod az ideálisat, és normálisak vagytok, a többség ösztönlény.

2021. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván mindig lehetnek buktatók, rajtad kívül álló okok. De szerintem ha érzelmileg és testileg egymásra hangolódtok, és a felmerülő problémákat is meg tudjátok beszélni, akkor kisebb a szakítás esélye. És nem kell görcsölni, annál rosszabb.
2021. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!