Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mióta együtt élünk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta együtt élünk a párommal nekem annyira zavaróvá vált a szétszórtsága és rendetlensége, hogy úgy érzem elviselhetetlen, és lehet nem bírom tovább. Minden szemét kiesik a kezéből, még nem csak szemét, hanem minden.Több lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Mindent próbáltam szerintem: többször beszélgettünk róla és mondtam hogy ez engem mennyire kizökkent(nehéz így munkára és iskolára koncentràlni, demotivàl, rossz kedvem lesz). Pakoltam helyette számtalanszor(az ő dolgait, természetesen közös dolgokat simán megcsinálom, de abból is túl sok van), volt hogy rászóltam..ráordibáltam ( amit nem vett zokon, sőt mintha szeretné )..de kétségbe vagyok esve hogy lehet valaki ilyen.

Alapvetően működhetne a kapcsolatunk, de ez egy nagy probléma benne NEKEM és hihetetlen hogy ilyen hülyeség miatt úgy érzem menekülnék, nem tudom elviselni ezt a helyzetet. Az egész lakással is ez a gond, annyi mindent kellene vele csinálni, hogy nem bírom egyedül, mindent a szàjába kell rágni hússzor és akkor is elfelejti. Nekem ez így élhetetlen...pedig szeretem őt! Tud a problémáról. De képtelen figyelni. Lehet csak éretlen még 30-on túl vagy változhat? Hülyeség azt gondolni, hogyha igazán szeretne megtenné? Lehet olyan hogy valaki nem tud?

Mi tévők lennétek a helyemben? Akit szerettek elfogadnátok ilyen szàmotokra zavaró hibával vagy akkor ezt úgy vennének hogy legalább kiderült hogy nem egymásnak vagytok valók.

Egy kétségbeesett lány



2021. márc. 18. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem hiba. Nem sz.rom telibe egy olyan kérését, akit szeretek. Neki ez így nagyon kényelmes, van ingyen egy házvezetőnője.

Nem, nem fog megváltozni.

2021. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha vki 30 évig kétbalkezes volt, akkor nem lesz utána már ezermester. Azt meg neked kell eldöntened, hogy szereted e annyira, hogy elviseled ezt, vagy nem. Minden embernek vannak hibái, neki ez, neked, és másnak más. Én pl nagyon ügyes és gyakorlatias vagyok, bármit megjavítok, de cigizek. Más meg nem cigizik, ügyes, de félrelép. Szóval erre kell számítani.
2021. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem kell ezermesternek lennie, nincsenek nagy elvárásaim, csak hogy ne egy szemétdomb legyen a lakás és kicsit igényesebb legyen..szándékosan nem pakolok már el és most nem is szóltam rá, napok óta ugyanott van minden, sőt egyre halmozódik.
2021. márc. 18. 12:28
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Konkrétan mi a baj? Szemetet hagyja ott? Mosatlant?
2021. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Vagy nincs igénye a rendezett környezetre (ismerek olyat, aki pl. szándékosan pakol szét mindent maga körül, mert jobban szereti a rendetlenséget), vagy csak tudja hogy te úgyis megcsinálod, és akkor minek mozdítsa meg magát.
2021. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szemetet, mosatlant, szétdobálja a cuccait, a földre, polcra felrak szemetet is akár..minden össze vissza...csavarhúzó a földön, zokni a sarokban szemét mindenhol, sosem találja a dolgait de pénztárcát, bankkártyát se amire azért elvileg jobban kellene figyelni de ő nem tud(?)

Őt nem zavarja a kupi..nem várja hogy megcsináljam. Engem zavar és nem is sima kupinak hívnám..ez az életstílusa

2021. márc. 18. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Neki jó trógernek lenni, nem fog változni.
2021. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Majdnem egy cipőben jàrunk. De ettől nem troger. Tudom az enyéme érzékeny. Az érzékenyeknek ezer dolog van a fejükben, amitől nem tudnak koncentràlni. Az enyém meg még a hétköznapi dolgokban logikus gondolkodasra sem képes. De amugy ezermester! Mestereket sokiranyban leveri. De egyébként otthon kész katasztrofa. Es a fiunk ugyan ilyen szétszort. Nekem 2 van.

Vagy elfogadod, vagy különmész, nekem sem làtok több opciot sajnos.

2021. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!