Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha hazaérkezik a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hazaérkezik a párotok, akkor ti odamentek elé az ajtóhoz?

Figyelt kérdés

Visszagondolva a párkapcsolataimra nőként, amíg rendben működött minden és szerettem a másik felet, addig mindig természetesen jött, hogy ha a párom megérkezik, akkor minden eldobok a kezemből, és elémegyek üdvözölni, vagy ha kapucsengővel engedtem be, akkor az ajtóban vártam, amíg belépett. Ahogy jöttek a bajok, ez a szokásom megszűnt, és egyszer az exem meg is kérdezte tőlem, hogy miért nem megyek már elé.

Később olvastam, hogy ez valahogy tudat alatt a férfiaknak nagyon fontos, hogy hogyan fogadja a családja haza, a "harcból hazatérő hős" analógiájára, valahogy tiszteletlenségként/szeretetlenségként dekódolja az agyuk, ha nem kapnak fogadtatást hazaérvén. Szerintetek ebben lehet valami realitás? Tudat alatt egy fontos rítus lehet? Vagy nincs jelentősége?


2021. ápr. 11. 10:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Még a legnagyobb szerelem közepette sem csináltam ilyet
2021. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%
Miért egy nő nem "harcbol" tér haza? Hagyjuk ezt már. Attól, h vkinek pöcse van, ugyanolyan Ember. A gyerekem meg a biztonságot várja tőlem, akkor ki se engedjem a lakásból? Sztereotípiák. Jó lenne, ha egy sem lenne már az életünkben.
2021. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
50%
Ezt tuti férfi írta ki aki ilyen pincsikről álmodozik, mert úgy van vele hogy a nőnek ilyennek kell lennie és hátha kap olyan választ ami ebben megerősíti.
2021. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
#2 nem hinném, hogy a kérdésnek ez volt a lényegi része, most nem akarok vitát nyitni arról, hogy szerintem a női és férfi agy máshogy működik, de ez egy tudományosan bizonyított tény. És nyílván nőként is jól esik, ha fogadnak, de mivel a férfiakat szeretem, ezért ők érdekelnek.
2021. ápr. 11. 10:49
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
Vörös szőnyeg, rozsaszirom nem kell? :)
2021. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező! Egy férfinek is kell érzelmi intelligenciájának lenni! Én szóba sem állok olyan ferfival, akinek "férfi agya" van.

2. voltam.

2021. ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy egy meleg ölelés és csók, szívélyes üdvözlés annyi energiát igényel, hogy vörös szőnyeggel kelljen párhuzamba hozni. :)
2021. ápr. 11. 10:56
 8/31 A kérdező kommentje:
#6 szerintem hagyjuk ezt, mert csak elbeszélnénk egymás mellett.
2021. ápr. 11. 10:57
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

A hormonok miatt lehet esetleges különbség (érzékenység, habitus, reakció), de olyan nem lehet, h azt maga az ember ne tudná/akarná kontrollálni. Ez az érzelmi intelligencia lényegi alapja.

2.

2021. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%
Bizony oda. Sőt én a metróhoz is elémegyek, amikor délutános és este érkezik haza, pedig idén leszünk együtt 10 éve. Az is igaz, hogy barátnőm sosem jön elém sehova (igaz, ezt nem is igénylem), és az ajtóhoz is egyszer elém jön, egyszer meg nem. De a nők már csak ilyenek...
2021. ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!