Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt igazán komoly beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt igazán komoly beszélgetésetek?

Figyelt kérdés

Amikor magadban nem tudtad mi lesz a vége a beszélgetésnek, hogy vagy együtt maradtok vagy vége; csak belül érezted h bedzélnetek kell.

Mi volt a téma és a végkifejlet?


2021. ápr. 14. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt többször is, a 16 együtt töltött év alatt, de az utolsó volt a legkomolyabb. Mindent elmondtunk egymásnak nyersen és őszintén, nem azért mert haragudtunk a másikra, hanem mert itt volt az ideje, hogy ne söpörjük a szőnyeg alá a problémákat. Kiderült, hogy nem ugyanazt akarjuk, nem ugyanott tartunk az életben, nem ugyanazt várjuk a kapcsolattól. Én nem akartam még gyereket, ő igen, én költözni akartam, ő nem, én szerettem volna házasságot, ő nem, stb. Ezek persze korábban is témák voltak már, de az utolsó beszélgetésnél derült ki, hogy egyikünk sem fog változni a másik kedvéért. Szakítás lett a vége, de barátként tudtunk elválni.
2021. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt. Szexuális kapcsolatunkkal kapcsolatban. Már nem azt kaptam, amit az elején és kérdőre vontam, illetve kértem, hogy mondja el, mi a baj.

Meg tudtuk beszélni, azóta is együtt vagyunk.

2021. máj. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!