Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem vagyok már szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok már szerelmes beléd, átalakult egy mély szeretetté. Ez normális?

Figyelt kérdés

4 éve leszünk együtt, 1 éve költöztünk össze. Huszonéves pár vagyunk.

Az elején olyan szinten szerelmes volt (én vagyok a lány), hogy minden percét velem akarta tölteni, ömlesztett a szerelmes üzeneteivel, mindig kívánt mindenhol, ölelt, bújt, áradozott szinte.

Mondtam neki múltkor egy beszélgetés alkalmával, hogy ez milyen szép időszak volt. Megkérdeztem, hogy amúgy hasonlóan érez még? Azt mondta, már nem érzi azt a lángoló szerelmet, mint az első fél évben, de ez átalakult egy sokkal nyugodtabb, mélyebb szeretetté, ami erősebb sokkal.


Bevallom amúgy én is ezt érzem, de mégis picit bánt. Ez lenne a normális évek múltán? Most is bújik, kedves, bókol, de azért lényegesebben nem annyit, mint anno. :(


2021. máj. 22. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális.
2021. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, egészséges, és valójában át kell alakulni vmi ilyesmivé az egymás iránt érzett érzés, igen.
2021. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Idővel minden változik, ezt el kell fogadni! Igen, normális ez a változás.


Nem lángol mindig a szerelem, csitulnia is kell a szenvedélynek...

2021. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szerelem kémiája. Nem tudja a szervezet fenntartani azt a kezdeti állapotot éveken keresztül. Keress rá: a szerelem kémiája (Gloviczki Eszter)
2021. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg normális, de fél év azért, szerintem elég gyatra.
2021. máj. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg egyaltalan nem normális.

"Csitulnia kell"? Miért kéne?


Csak ott csitul, ahol nem volt elég erős.


Évek múltán is szerelemnek kell lennie, szenvedéllyel, különben mi értelme..?


Hagyjuk már ezt az atveszi a helyét egy erősebb érzés? Miért lenne erősebb?


Csak belustult, elszürkült, kevés szex kapcsokatra mondják ezt.


Én ennek nagyon nem örülnék. Van elég eros, nyogodt kapcsolatom, pl a szuleimmel. Párommal nemár..

2021. máj. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Elvileg normális, de fél év azért, szerintem elég gyatra."


4 éve vannak együtt.

2021. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
idővel olyanok lesztek hogy apunak meg anyunak hivjátok egymást , aztán már csak pusziszkodtok.
2021. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7!Elsőre is értettem. Erre írtam: "Azt mondta, már nem érzi azt a lángoló szerelmet, mint az első fél évben." Ezek szerint fél év után se érezte már.
2021. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!