Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagy fizetési különbség a 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy fizetési különbség a 2 fél között nálatok milyen problémákat okoz(ott)?

Figyelt kérdés
230-at keresek, a párom 570-et. Fele-fele arányban kifizetjük az albérletet és rezsit, valamint veszük bevásárolunk. Külön kasszán vagyunk, mert nem akarom lenyúlni a pénzét. Sokszor fusztrál, hogy bizonyos dolgokat miattam nem tehetünk meg, mert nekem nincs rá keretem (pl. drágább külföldi nyaralás, ruha, ékszer).
2021. máj. 25. 19:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

A külön kasszán nem a fizetés arányaihoz mérten kellene a kozosbe adni?


Csak mert ha mindketten fizettek mondjuk 100 ezret

Akkor te 43%-ot adsz le a fizudbol

A párod meg 18%-ot.


De mindegy. Gondolom nincs pénzugyi végzettségetek es stb.

2021. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

*szoval te a fizud 43%-át ölöd a közösbe mig a párod a 18%-át.

Nekem nem egy fifti fifti dolognak tunik de nem engem erint.

2021. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem akarom lehúzni anyagilag, ezért fizetünk mindent egyenlő mértékben.
2021. máj. 25. 19:28
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Sztem ő huz le. Amig neki leaz 2.lakasa a kapcsolatbol neked semmid.
2021. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
Rajtad eloskodik dehat ehhez tenyleg iskola kell ezt kimatekozni ugy latom. Az egyszeru emberek nem ertik.
2021. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs én pénzem, te pénzed, hanem mi pénzünk van, ezért nem okoz gondot. Amikor még randiztunk, a párom nem dolgozott, így mindent, amit megengedhettem magamnak, én fizettem közös programokat, kaját, stb., néha egy kisebb összeggel, amikor tudott, beszállt. Most ő messze többet keres nálam. Amikor összeköltöztünk, nem volt kérdés, hogy egy csapat vagyunk, így összedobunk mindent, amink van: pénz, idő, képességek, tudás, problémák, feladatok, stb., és így boldogulunk.
2021. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egy lakása sincs még, ahogy nekem sem. Azért ő sem áll annyira jól, hogy csak úgy 45-50 milliót ki tudjon adni egy lakásra (Bp.). Ha egyedül élnék, akkor is fizetnem kellene ezeket a költségeket, csak nem a felét, hanem az egészet, tehát még jobban is járok.
2021. máj. 25. 19:44
 8/21 anonim ***** válasza:
39%

Atvitten ertettem.

Ha neked ez korrekt akkor neked az. Ebbol is latszik a párodnak többe esze is van. Nem is veletlenul keres tobbet. Még fajtad is keres :D

2021. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Nincs gond vele.viszont ha minden kiadások allod,akkor nehogy kiszolgáló. Házimunka is feles. Ezen felül pedig akkor van értelme vele maradni ha lelkileg mint társ is ad annyit mint te. A pénze miatt ne elvezzen előnyt hisz te abból sose kapsz. Szegény joskaval kell ugyanúgy versenyezni mert attól se kapnál pénzt csak csókot.
2021. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Jézusom, dehogy a pénze miatt vagyok vele. A házimunkából alap,hogy kiveszi a részét, nem a bejárónője vagyok.
2021. máj. 25. 20:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!