Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párod nem hajlandó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod nem hajlandó a szexben semmit megcsinálni (kipróbálni sem) amit te kérsz, akkor gáz, ha valaki mással kiéled ezeket a vágyakat?

Figyelt kérdés

Nem megcsalásként, nem titkos kapcsolat, csak szex, semmi több

nagyon szeretem a párom es nem akarom elhagyni.


2021. aug. 10. 12:03
1 2 3
 21/30 harebell ***** válasza:
95%

Nem arról van szó, hogy a szex a legfontosabb, hanem hogy egy fontos dologban nem egyeztek. Ennyi erővel, ha nem olyan fontos, akkor miért mész félre egyáltalán?


"Nem megcsalásként" - úgy bírom, amikor a megcsalók megmagyarázzák, hogy ha el vannak hanyagolva vagy nem kapják meg, amire vágynának, akkor nekik JÁR a megcsalás, sőt nem is számít annak, vagy még a másikat hibáztatják.


A következőket teheted:

- szakítasz (ez szomorú, de korrekt)

- megbeszéled vele, hogy köztetek minden maradna a régi, de mással is szexelnél (ha belemegy, ez is korrekt)

- megcsalod, folyamatosan átvágod és hazudsz neki (ez nem korrekt)

2021. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
90%

21: amúgy ez tényleg jellemző. A megcsalók nem akarják vállalni a felelősséget a tetteikért, meg jaj, a "megcsalás rossz emberesnek hangzik, én meg nem akarok rossz emberként gondolni magamra"... ilyenkor jönnek azok, hogy:

- ha nem voltak érzelmek, nem viszony volt, nem megcsalás

- ha abbahagytam útközben / lelankadt közben a farkam / meggondolatlan magam, miután már történt ez meg az, nem megcsalás

- ha csak orál volt, nem megcsalás

- ha orál volt, és én nem adtam, csak kaptam, nem megcsalás

- ha gumiban csináltuk, nem megcsalás

- ha csak anál volt, nem megcsalás

- ha prostival volt, nem megcsalás

- ha részeg voltam, nem megcsalás

- ha legénybúcsún / leánybúcsún volt, nem megcsalás

- ha ronda volt az illető, nem megcsalás

- ha hátulról k...tam a nőt, és nem néztem a szemébe, nem megcsalás (igen, ilyet is hallottam)

- ha nem csókolóztam közben, nem megcsalás

- ha elhanyagolt, és tudott róla, hogy nekem ez nem jó, az nem megcsalás, akkor sem, ha mondta, hogy ez neki nem fér bele


A megcsalás megcsalás... lehet cukrozni a sz..t, attól még sz.. marad.

2021. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
90%
Gondolod ha a másik megteszi amire igazán vágysz, akkor nem fogsz "rászokni"? Dehogynem. A pároddal a szex csak szarabb lesz és végül vége lesz az egésznek.
2021. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
72%
Akkor is megcsalnád, ha benne lenne mindenben. És nem, nem szereted, mert akkor eszedbe sem jutna ilyen.
2021. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
10%
Krva könnyen mondjátok hogy keressen az ember olyan partnert, akivel jó a szex. Én annak is örültem, ha 10 év alatt szó a állt velem egy nő. Na ezért nem szakítanak a pasik.
2021. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem gáz. Volt már olyan barátnőm aki ezt-azt nem engedett, nem szeretett azokból amit én igénylek. Nem ebből lett a szakítás. Mondta, hogy ő ezeket nem szereti, mondtam hogy én nagyon is. Nem eröltettem, nem hoztam fel, mondtam neki, hogy ha változás lesz szóljon és kész. Ha nem is élvezem annyira a szexet, akkor is jó érzés és ha szeretem a párom akkor vele vagyok és nem fogok pár apróság miatt mással lefeküdni.
2021. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
84%
25: akkor viszont becsülje meg, és ne lépjen félre.
2021. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Oké, de ha frigid vagy asszex?
2021. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
75%
28: akkor szakítson... ha meg nem akar, mert végre hozzá szólt egy nő... akkor becsülje meg és ne k...jon félre. Ennyire egyszerű. Ha meg annyira nem állt vele szóba nő, kivel csalná meg? Kiskutyával? Gondolom, fizetőssel... azt meg lehet szingliként is használni, sőt.
2021. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%

Itt a másik fél is hibás hogy nem teszi meg azokat a bizonyos dolgokat. Bár azért nem ártana tudni mit takar a finnyás, nem akar leszopni, vagy nincs benne az állatokkal való szexben?

Mert ha nem aberrált dolgokat kérsz tőle örömmel meg kéne tennie már csak azért is mert neked jo...

2021. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!