Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 35-40 évesen normális, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40 évesen normális, ha az egyik fél nem tudja elhatározni magát a házassággal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Több év együttélés után a férfi még mindig hezitál... Gyerekvállalásra hajlandó lenne, de azt is csak úgy,ha sikerül oké, ha nem, akkor mindegy... Házasodni nem hajlandó, meg kifogásokkal jön,hogy miért nem szánta rá magát még mindig.
2021. aug. 16. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Normális. Azt jelenti hogy nem akar veled komolyat.

Nem mer elköteleződni, fél tőled hogy kiforgatod egy vàlással és mehet a híd alá.

2021. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
A gyerekem a hétvégén nősült. 23 éves. Nem cigány:)
2021. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Elég nagy probléma. A gyerek egy életre szóló elkötelezettség, a házasságon bármikor fel lehet bontani. 1-es Nem lehet kiforgatni, házasság előtt szerzett vagyon nem lesz közös, amúgy meg le lehet papírozni házassági szerződéssel.
2021. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bízik a kapcsolatban. Vannak bajok. A gyerekvállalással óvatos lennék a helyedben.
2021. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mer elköteleződni, fél a felelősségtől vagy a lehetőségei, szabadsága elvesztésétől. Sok oka lehet, hogy miért. Nem egyezik az értékrendetek, tehát neki nem életcélja a család, rossz volt az előző kapcsolata vagy a szülei házassága, és benne lehet az is, hogy benned vagy önmagában nem bízik. Gyereket is döntse el helyette a sors... vagyis hogy ha te nagyon akarsz, akkor belemegy, de egyedül fogod nevelni, mert ő úgy képzeli, hogy megcsinálja, mintha ajándékot adna, mint egy kiskedvencet, akit te babusgathatsz, ő meg majd ha épp ráér és kedve is van, becsatlakozik, de még nem döntötte e, hogy neki való-e ez az egész. Te meg majd reménykedhetsz, hogy megváltozik.
2021. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Ezzel èn is így vagyok. Nem akarok házasságot, elköteleződést. 5 év utàn sem. Nem vagyok biztos hogy még 1 èv utàn is együtt leszünk. Gyereket meg egyikünk sem akar.

Állandóan baszatott egy gyűrüért, megkapta de ennyi.

2021. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Én azt hittem ez a normalis. Hogy alapvetoen a ffiak nem akarnak házasodni. És szabályosan gyanus nekem az hogy a domináns manipulativ barátom foggal korommel házasságparti.


En már semmit nem értek.

2021. aug. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*házasságpárti
2021. aug. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nos, a környezetemben már mindenki egybekelt ezalatt a 3 év alatt míg mi együtt voltunk. A legtöbben kb fél év ismeretség után tartottak eljegyzést. Épp azért,mert jól megvannak. Eddig. Mind 30 felettiek. Nincs értelme várni. Legalábbis nekem nem oké így papír nélkül.
2021. aug. 17. 10:10
 10/10 anonim ***** válasza:

9

Ez egyértelmű. Ha házasságot akarsz akkor nem ő az embered.

Ha egy hàzasság kètségekkel, bizonxtalankodással indil annak hamar vège.

Csak úgy szabad belemenni ha mindkét fél nagyon akarja, és holtomiglan holtodiglan.

2021. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!