Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szexmentes,unalmas, változatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmentes,unalmas, változatlan kapcsolatot meg lehet -e menteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 5eve vagyok együtt a párommal. Szinte három évig megvolt a rózsaszín köd..aztán össze költöztünk....így minden megváltozott. Az addigi pasi hirtelen átment kisfiú szerepbe..én pedig anya szerepbe..igen eléggé a közepébe vágtam, de ez a helyzet...


Talán nyár elején volt köztünk utoljára szex ...talán , vagy előtte , nem emlékszem. Én próbáltam vele leülni többször , nem volt hatása . Ígérgetés igen de tettek nem


Úgy érzem elhidegült a kapcsolatunk..én haza érek munkából , takarítok, mosok , főzök..bevasarlok, postára járok.

Ő meg leül a gép elé..nem csinál itthon semmit.


Közös programok nincsenek, nyáron sem voltak már...mentem másokkal .


Hiányzik , mert szeretem, de már nem ugyan az az ember , akibe beleszerettem .


Hétvégén nem nagyon van itthon, a barátaival programozik, jelenleg is ezt csinálja péntek este.


Úgy érzem boldogtalan vagyok és meguntuk egymást.

Az ő részéről én mindig kiabálok vele ..( azért mert trehany és lusta Es tényleg nem csinál semmit )


Nekem mióta megvan az autóm taxinak használ.


Nincs tűz...elveszett. háttal alszunk egymásnak és csak akkor jön be ha megunta a gépezést.arra hogy mikor ültünk le együtt enni, nem emlékszem. Boldogtalan vagyok.


Nekem szükségem van szexre, beszélgetésre, amit tőle nem kapok meg. Lehetett volna több alkalmam félre lépni, de nem bírnék tükörbe nézni.


Szerintetek van erre még megoldás ? Vagy tényleg vege már a kapcsolatnak?


23/L

29/F


2021. nov. 5. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miert akarnad ezt megmenteni....
2021. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nagyapám azt mondta, hogy döglött lóra ne vegyek új nyerget.
2021. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus vagy. Ő már kevésbé.
2021. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23 évesen igy akarsz élni?Lépj tovább ez már halott ügy.Ne pazarold az időd egy ilyen emberre.Azért arra kiváncsi lennék hogy miért nem akar szexelni.
2021. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Arra hogy nem akar szexelni az a válasz, hogy én mindig veszekszem vele, állandóan hiszizek, zaklatom a hülyeségeimmel.

Persze hogy zaklatom, mert ha megkérem vagy normálisan szólok hozzá...majd ráér , majd később, hagyjam békén , minden rám marad itthon, besokalltam és tényleg mintha egy nagy gyerekkel élnék együtt aki csak enni , aludni es gépezni jár haza . Ha leülök vele nincs véleménye , nem érti a problémát, nem érdekli, lesi a falat inkabb. Látszik , hogy a háta közepére nem kíván. Elmenni meg nem akar, pedig már többször össze pakoltam a cuccait és kitettem emiatt.akkke hirtelen neki áll mosogatni,takarítani és azt hiszi rendben van minden. Szerintem nem vesz komolyan egyáltalán..

2021. nov. 5. 19:14
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nalad lakik? Mert akkor ez csak errol szól, a reszerol, hogy legyen lakhatása.

En nem erolkodnek ennyi idosen egy ilyen fos kapcsolattal. Ennel csak jobbat talalsz.

2021. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki nem kell ez neked.
2021. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl fiatal vagy a kompromisszumhoz.keress mást
2021. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

Mi 2éve nem szexeltunk.

Sok kapcsolati mélypont, hízasa miatt ami már nem annyira vonz, max ha kanos vagyok..

Próbáltam jelezni neki így nem annyira vonzó hátha motiváció de nem..ezek vezettek a ritka intimitáshoz

2021. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9# Komolyan 2 éve????????????????
2021. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!