Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan venné észre magát hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan venné észre magát hogy ez így nem jó, nem működik?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat, már együtt lakunk, de olyan kiakasztó személyiség. Ha valami baj van, le szid engem majd úgy tesz mintha semmi nem történt volna, mintha semmit nem mondott volna ami bántó lett volna. De én nem tudok elmenno ezek mellett, ha bánt akkor kérjen bocsánatot vagy akarja megbeszelni de semmi. Inkább levegőnek néz, de közbe én is amíg meg nem unom. De már unom a kapcsolatunkat. Semmibe veszi az érzéseimet, csak saját dolgai érdekli, sose kérdezi meg mi baj.

Nem hisztizik annyit, mert már nem is veszekedek vele, csak hagyom mondja amit mond, aztán elvonul vagy én megyek át egy másik helyiségbe és van hogy meg sirat, de nem tudok mit kezdeni ezzel. Unom már. De közbe sajnálnám is, mert valahogy mégis ragaszkodom hozzá. Hiába kérdem meg hogy érdekli e mit gondolok, semmi válasz. Hogyan venné észre magát hogy így nem lesz jo, hogy igy nem szeretem? Igy nem akarok vele élni.



2021. nov. 7. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nehéz ügy. Ha eddig jutottatok mit lehet szerinted csinálni? A beszélgetés megvolt? Lehet teljesen másképp gondolkodtok és ezért nem vesz figyelembe, de lehet, hogy fáradt vagy valami egyéb.
2021. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha lesz kövezkezménye a parasztságának. Ergo, ha elhagyod végre...
2021. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mintha már nem szeretne. Valahogy akkor változnak meg igy az emberek es kezd szenvedni a másik.
2021. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért neki kell észrevenni? Neked rossz, tedd szóvá, ha nem érti, akkor felesleges ragaszkodni hozzá.
2021. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne működne? Gondolj bele! Úgy beszél veled, mint a kutyával, tojik rád, és így se hagyod el. Miért változtasson? Neki jó így.

Neked nem jó. Változtass te! Mondjuk hagyd ott a p1csába, és keress egy normálisat.

2021. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóvá tettem, mindig mondom, de semmit nem ér. Nálam lakik, nem akarom kidobni,ha nem megy magától. Meg olyan esetlenek tűnik, nem akarom hogy hajléktalan legyen
2021. nov. 7. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember, nem lesz hajléktalan, hazamegy a szüleihez. Amennyiben nincsenek, akkor keres albérletet, társbérletet, munkásszállót. Nem a te dolgod!
2021. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

És ráadásul nálad lakik? Az szép.

Ültesd le, és mondd el, amit leírtál. Boldogtalan vagy, unod, hogy így bánik veled, nem akarsz így élni. Megbeszélni nem tudjátok, és hiába kérted, nem változott semmi. Itt a vége, azt akarod, hogy költözzön el. Adsz egy hónapot, hogy megoldja.

2021. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kivágnám, mint a macskát eü. sétára.
2021. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!