Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Több év távlatából mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több év távlatából mennyire "jó" a házastársak között a szexuális kapcsolat?

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 17:27
A kérdező szavazást indított:
Ugyan olyan jó, mint a kapcsolatunk elején.
Jó, de közel sem olyan mint az elején.
Az emberi szükségleteket ki kell elégíteni.
A házastársi kötelezettségnek eleget kell tenni.
Unalmas, jó lenne valami új.
Nem jó.
Nem jó, mert a másik fél elhagyta magát, és már szexuálisan nem vonzó.
A szomszéd kutyájánál jobb.
Nem akarom megbántani, így színlelelm, pedig nem akarok vele együtt hálni.
Ő tart el, kénytelen vagyok.
18 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Mi 5 eve vagyunk együtt , de a szex az ugyan olyan mint az elején !!!van hogy napi többször is együtt vagyunk de a minimum az egy !!31N
2021. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Olyan miért nincs, hogy jobb, mint az elején?

Mi már egy apró mozdulatból tudjuk, hogy mit akar a másik, a szeme villanásából látom, hogy este gyengéd, hosszú, vagy gyors vad menetre vágyik. Ha akarom, egy perc alatt csúcsra járatom, vagy elhúzom addig, amíg akarom. Szerintem jobban ismerjük a másik testét, mint a sajátunk. Ezt az összhangot nem fogod átélni friss kapcsolatban.

Nincs is gond a mennyiséggel se. A jó szexre nem lehet ráunni.

2021. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 harebell ***** válasza:
84%
Nekünk is jobb, mint az elején, teljesen összeszoktunk.
2021. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Nekenk az elején is egy rakás fosh volt, most is az. Mivel életemben sem volt olyan párom aki szerette volna a szexet, így nem volt nagy dilemmám.
2021. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

A minősége nálunk is nagyon sokat javult az évek alatt, eredetileg egyikünknek sem volt sok tapasztalata.


A mennyisége kevesebb lett, nem tudom, hogy ez hosszútávon fog-e további gondot okozni (még csak 8 éve vagyunk együtt), jelenleg időnként mindketten mondjuk, hogy jó lenne többször együtt lenni, de igazán egyikünk sem tesz érte, hogy több legyen, inkább elfoglaljuk magunkat mással, minthogy időben lefeküdjünk.

2021. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk a mennyisége és a minősége is sokat csökkent. Nem tudom miért, mintha egyikünknek sem lenne kedve hozzá, és már csók sincs. Arról már beszéltünk, a párom cikinek tartja, azóta én sem akarom már.
2021. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Minden hozzászólás rendben van. Mindenki a saját tapasztalatait osztotta meg.

Csak arra nem tudok rájönni, hogy ezeket kik és miért pontozzák ilyen idiótául? Ezerszer olvastam már, hogy a piroskezű manók beszabadulnak, és összefüggéstelen alul/felül pontozást végeznek céltalanul. :D

2021. dec. 6. 19:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Nàlunk rosszabb.Az eleinte se volt valami jó,de reméltem,hogy majd összecsiszolódunk.Hát nagyon megritkultak az együttlétek,nekem többre lenne igényem.Az a kevés sem valami minőségi együttlèt.Remélem csak egy ilyen időszak
2021. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7. Semmi baj, csak a szokásos lepontozók. Ilyen az, amikor a fentebb említett lepontozóknak szögezem a tényt, hogy a férfiakról bármikor lehet degradáló, általánosító megjegyzéseket tenni, az felpontozással jár. Ezek ránéznek a kis zöld jelzésre, és akinek alacsony, azokat lepontozzás, írjanak bármit is. Ha ezzeket jelzem a miderátoroknak, nem történik semmi. Így konkrétan hátszéllel vált az oldal szimplán egyoldalúvá.


A slusszpoén az, hogy ők a bölcsek, a szentek! Lényegtelen hogy a témára válaszolsz, lepontoznak. Ha moderátori segítséget kérsz, nem történik semmi. Ők szabadon garázdálkodhatnak, akinek magas a pontja fel, akinek alacsony lepontozzák. Hatalmas ez az oldal! Gyakorlatilag egy társaság dönti el kinek hol a helye.

2021. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan jó a szex mint az első években, (12éve vagyunk együtt). A gyakoriság sem csökkent.

Szerintem ez mindig az adott pártól és a kapcsolat minőségétől függ, hogy idővel változik e rossz irányba a szexuális élet vagy sem.

A kapcsolati körülmények sok esetben mások.

Nálunk az van, hogy mi az első helyen vagyunk egymás számára. A szexuális életünk kezdetektől intenzív, hasonlóak az igényeink, sok időt tudunk együtt tölteni stb. Ez mind fontos.

A legjobb barátnőméknek pl van két kisgyerekük, és katasztrófa a nemi életük. Valami 1 éve nem volt semmi köztük, a pasi ki van akadva, frusztrált, veszekszik, hogy nincs szex, a barátnőm sír, hisztizik, hogy nincs ideje semmire, fáradt, a kicsik meg a háztartás mellett. 5 év után 1 kalap szar a kapcsolatuk.

Ez pl az egyik oka amiért mi nem szeretnénk soha gyereket. Minden lehetőségét el akarjuk kerülni annak, hogy a kapcsolatunk háttérbe szoruljon, és minősége így lesüllyedjen.

Másik barátnőméknél azért van kevés szex, mert a párja állandóan dolgozik, karrierista munkamániás. Ott is lejtmenet van már, pedig csak 8 éve vannak együtt.:(

2021. dec. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!