Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Régi kapcsolatban élő nők!Szok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi kapcsolatban élő nők!Szoktatok más férfiakat is megkívánni a párotokon kívül?

Figyelt kérdés

Mit léptek ilyenkor?

Félrelépés vagy próbáljátok elfelejteni?


2021. dec. 26. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Normális emberek azt kívánják meg,akivel együtt vannak!!ha nem jó az illetővel,akkor lapát
2021. dec. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Az első, nagyon szerelmes időszakban (kb 1-2 év) soha. Később néha előfordul, ez néhány pillanattól kezdve néhány napig tarthat, utána elfelejtem őket.
2021. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagyok kívánós.
2021. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Az nagyon túlzás, hogy szoktam, de előfordult már.

Hogy elfelejteni vagy megkapni akarom, az a vonzalom erősségétől függ.

De főként elfelejteni. Pontosabban még csak elfelejteni sem, hanem eljátszadozok a gondolattal egy ideig majd felejtődik.

2021. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Ha ilyen volt, kiléptem, mert ez annak a jele, hogy csak vesztegetem az időm foglaltan.

Ha csak ehhez közeli érzések vannak bennem, például bármit kísértésnek élek meg, azt én annak tulajdonítom, hogy valami nem jó a kapcsolatomban, ami miatt érzelmileg nem nézek eléggé "befelé". Ilyen a jelenlegi kapcsolatomban is volt, ezen szerintem azonnal dolgozni kell, különben elhidegülés lesz a vége még egy magamfajtánál is, aki önmaga miatt nem csal semmilyen körülmények között.

2021. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. De itt nem a régi a lényeg, hanem a megromlott, valójában már rég kihűlt kapcsolat, amiből csak az érdekek és a gyerek miatt nem léptünk ki. Képtelen vagyok elviselni az érintését. Folyamatosan más férfira vágyok, konkrétan 2 ferfi zavarta meg a fejem az elmult 5 évben.
2021. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ui: Az elsővel próbáltam félrelépni, de nem szeretik, ha egy nő szerelmes, nem feküdt le velem. A másodikkal meg se próbáltam.
2021. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi 5 éve vagyunk együtt és egészen ez év elejéig soha egyetlen férfi nem keltette fel kicsit sem az érdeklődésemet... De aztán jött egy srác, aki hónapról-hónapra egyre inkább ott motoszkált a fejemben. Gondoltam csak valami hülye fellángolás, majd elmúlik, de csak rosszabb lett. :(

Ma már ott tartok, hogy mindennap rajta jár az agyam és rettentően vonz, leginkább szexuálisan, de minden erőmmel azon vagyok, hogy elfelejtsem őt, mert bár már nem vagyok szerelmes (legalábbis nem úgy, mint az elején), de szeretem a barátomat és egy valami biztos, hogy nem érdemli meg azt, hogy mellette más után "epekedjek".

2021. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!