Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem akar a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a barátom szexelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy fél év járás után összeköltöztem a barátommal, és kb. ezzel egy időben teljesen megváltozott a szexuális életünk. Régebben csak hétvégente találkoztunk, és imádtam vele lenni..napi 2-3x simán szexeltünk és éreztem is, hogy nagyon kíván. Nyilván nem ugyanolyan izgalmas ha minden nap együtt vagyunk, de hogy ez olyan szinten megváltozzon, hogy ..havonta ha 2-3x fekszünk le és az sem tart tovább 10-15 percnél, számomra érthetetlen. Rengetegszer van, hogy puszilgatom, odabújok, próbálkoztam már egyértelműbben, sőt meg is kértem rá többször, hogy csináljuk, de mindig elpoénkodja. Tudom, hogy dolgozik és fáradt mindig, teljesen megértem, de például, ha elmegyünk pihenni több napra együtt vagy ha szabadságon van és itthon vagyunk egész nap stb.. ugyanúgy nem történik semmi.. mindig talál más elfoglaltságot. Ha mégis sor kerül rá, az leírhatatlanul jó, és nincs semmi gond a kémiával..pont ezért is vágyom rá nagyon. Szeretni szeret abban biztos vagyok, mindig simogat puszilgat, ajándékot vesz, dicsér, sőt minden időnket együtt töltjük és kicsit sem érzem unalmasnak a kapcsolatunkat, csak szexuális téren van hiányom. Tanácstalan vagyok. Még csak 4 hónapja, hogy összeköltöztünk, én 21 vagyok, ő meg 24. Nem hagytam el magam szerintem. Nem akarom folyamatosan nyüstölni, mert már nekem kellemetlen, ha beszélünk róla, viccként kezeli, mintha teljesen természetes lenne. Mi lehet a baj?



2022. jan. 4. 21:23
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hááát..Nagyon valószínűtlennek tartom, hogy maszturbál. Én is gondoltam már rá, de kb. Esélye sincs rá. régen még ha maszturbált is nekem írt közbe..
2022. jan. 4. 22:27
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

10

Értem. Ha együtt laktok és szeretitek egymást, meg kellene kérni, hogy beszélgessen erről komolyan veled. Ez nagyon fontos lenne. Én is voltam ilyen szituban és borzalmas volt. Egyszerűen bele akartam dögleni. Iszonyú elutasítottnak éreztem magam. Szerintem ez nem egy olyan dolog, amit el lehet poénkodni. Gondolom pont azért poénkodik, mert ő is tudja, hogy ha számára normális is ez, hogy ennyiszer vagytok együtt, számodra nem az.


Amúgy ha van szex, akkor végül ki szokott kezdeményezni? Te, ő, felváltva?

2022. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Igen, én is így érzem🤷🏼‍♀️ Nálad mi lett a végkimenetele? Mindig ő.. Ha én kezdeményezek abból sosincs semmi.. már el is engedtem. Várok, aztán, ha úgy dönt nyilván élek vele .Az elején még csak finoman próbálkoztam.. csókolgattam a nyakát, simogattam, de semmi🤷🏼‍♀️ Aztán utaltam rá.. vegül sokszor konkrétan mondtam, hogy csináljuk. De nekem ez is idegen volt, mert soha életemben nem kellett még férfinak úgymond könyörögnöm, sőt amíg hétvégente találkoztunk, le se lehetett volna lőni, pedig ezerszer fáradtabbak voltunk mint most.
2022. jan. 4. 22:50
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi szakítottunk, de nem csak emiatt. Nálunk probléma volt szinte minden téren. (Viszont az én exem is nagyon komolyan gondolta, konkrétan el akart venni feleségül.)


Egyszer sem mondott semmit arról, hogy mi változott meg azzal, hogy összeköltöztetek?

2022. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Na hát ez nem túl biztató..😅sajnálom.. nem, nem az a típus sajnos aki kibeszéli a gondjait.
2022. jan. 4. 23:14
 16/25 anonim ***** válasza:
94%

Nekem hasonló volt az exemmel a helyzet, bár nekünk a ritka alkalmak sem voltak jók. A végén általánossá vált, hogy visszautasított, havonta, másfél havonta nyúlt hozzám. Pokol volt, teljesen leépültem minden téren mellette. Soha nem magyarázta el, hogy mi a baj. Én arra is gyanakodtam, hogy meleg lehet, csak elfojtja. 11 év volt köztünk, ő 39, én 28 voltam. Nekem is megfordult a fejemben, hogy talán csak tényleg kíélte magát már. Végül én szakítottam. Azzal a tudattal szálltam ki, hogy nem vagyok elég jó nő és soha nem lesz már részem igazi szenvedélyben.

Kb 7 hónappal a szakítás után találkoztam valakivel, akivel most is együtt vagyunk, az első hónapot végigszeretkeztük, többet szexeltem abban az egy hónapban, mint egész addigi életemben összesen. A mostani párom 22 évvel (!!) idősebb, bizony, kereken 50, de sosem elég neki belőlem, állandóan rajtam van a keze, meg az enyém is rajta. Vannak holtidők, amikor én nem kívánom annyira a szexet (őt igen!) , de ő az esetek 99 %-ban mindig akar. Amúgy előtte ki sem tudtam elegülni senkivel sem, most meg úgy megy, mint a karikacsapas. A lényeg, hogy megtalaltam azt, akivel egyeznek az igényeink. Lehet persze érvelni a romantikaval, érzelmekkel stb., de, ha neked ez kevés, amit ő adni tud, akkor az lassan meg fogja mérgezni a kapcsolatot. Remélem tévedek, de tudom, hogy milyen közel egy éven át így élni, kinlódva, reménykedve, de a végén úgyis a vágyak fognak győzni, mert ha azokat nem tudja megélni az ember, akkor önmaga sem tud lenni.

2022. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%
Szakitás és keresel olyat aki megfelel az igényeidnek.
2022. jan. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
16%

Nem bántásból de....


Karbantartod magad? Nem áll egy csaucsau torzomborz kutyus a párod farka és a muffocskád közt?


Nem híztál e el?


Arcra fejre nem e hanyagoltad el magad...


Sokat számít ám...

2022. jan. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Eszedben ne legyen hozzámenni... Kiélte magát 24 éves korára? Hagyjuk már ezt a sz*r dumát. Ennyi idős srácok napi 2-3-at szexelnek, nem havi 2-t. Valami nem ok a sráccal, ez nem alacsony libidó, ez annál kevesebb.

Az élettársam 43 éves, én 45 éves nő, ha heti 2 nincs, meg vagyunk veszve. Ha kettesben vagyunk hétvégén, minden nap van min. 2 szex.

2022. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
56%

#19 Kinek van ideje naponta 2-3x szexelni? Ne legyünk már irracionálisak. Az meg nem szex, hogy 10-15 perc alatt vége az egésznek.


Én 29 éves férfiként hetente 1-2x szexelek a feleségemmel. Mondjuk mi ki is élvezzük és egy alkalom 1-1,5 órán át eltart előjátékkal és a többivel.


A legtöbb fiatal nem úgy szokott dugni, mint a nyulak, bármennyire is ez van bent a közvélekedésben. Hál Istennek a mi korosztályunkban a szexuális kultúra is fejlődött és nem 10 perc misszionárius, aztán kalap-kabát.

2022. jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!