Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hétköznaponként munka mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétköznaponként munka mellett mennyi időt töltötök együtt párotokkal?

Figyelt kérdés
Mi a hétvégéket mindig együtt töltjük viszont hétköznap egyszerűen semmi időnk nincs egymásra. Amég megebédelünk addig megbeszéljük hogy mi volt ma és ennyire jut idő. Szerintetek is kevés? Nálatok hogy van?
2022. jan. 26. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 18:00 körül ér haza, én 2 órával hamarabb. Szóval este 18:00-tól együtt vagyunk másnap reggelig plusz a teljes hétvégéken. Azt gondolom, ez a mai elfoglalt hétköznapokban nem rossz.
2022. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kb este 6-tól együtt. Ebben benne van a főzés, teregetés, fürdés, gyerekekkel foglalkozás, tehát a normál hétköznap esti tevékenységek. Aztán tv ágyból:) Hétvégén pedig közös programok. Elégedett vagyok a sorsommal.
2022. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hetkoznap en fel otre erek haza, csinalok valami vacsit o fel hetre. Onnantol egyutt toltjuk a napot, a hetvegeket pedig mindig. Hetkoznap mar csak pihenunk, megcsinaljuk a kotelezoket - levisszuk a kutyat, mosunk ha kell, aztan filmezunk, vagy setalunk egyet, ilyenek. Hetvegen pedig programozunk, intezzuk a nagybevasarlast es takaritast ha szukseges.
2022. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A férjem 2 órával hamarabb ér haza, mint én, de este 5-6-tól már együtt vagyunk.

Mivel ő ér haza hamarabb, gyakran főz vacsit, kitereget, porszívózik, port töröl, esetleg vasal. Szóval délután már tényleg csak a közös idő van.


Ő hamarabb is megy 2 órával dolgozni, mint én, így reggel én ki szoktam takarítani a fürdőt, vagy a konyhát, bepakolom a mosást, leszedem a teregetőt, van, hogy előkészítem a vacsihoz a dolgokat, ha ő nem vasalta ki a ruhákat, akkor megcsinálom én.

Így a házimunka abszolút szétosztódik és estére nincs semmi dolgunk.

2022. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi még nem élünk együtt. Home officeban dolgozom fél 5ig. Olyan fél 6-6 tól vagyunk együtt a barátommal, heti 2-3 hétköznap, plusz a hétvége teljesen. Ezeken a hétköznapokon együtt is alszunk, a hétvégén is. A házimunkát a munkaidőben, a szüneteimben csinálom, vagy fél 5 és fél 6 között (kis lakás), főzni nem nagyon szoktam, max gyorsan elkészíthető egyszerű kajákat. Úgyhogy amint átjön a barátom, már az övé vagyok kb. este 11-ig, amikor elalszunk :)
2022. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes az én barátnőm a 4év alatt egyszer sem (szó szerint) kelt fel se munka előtt se a szabadságkor h mondjuk házimunkát csináljon.
2022. jan. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

9tol 8ig dolgozunk,neha 9-9ig.Ebben benne van az hogy 1-3ig vagy 4ig szieszta van. (Olaszországban élünk) ilyenkor eszünk, alszunk, vagy csak fekszünk, esetleg mas dolgot csinálunk (🤭).

Aztan vissza a munkaba, es tali este. Kb éjfélig 1ig fent vagyunk. Vasárnap nem dolgozunk csak ritkán

2022. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os - én se kelnék fel.
2022. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!