Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi(k) az(ok) a rossz tulajdons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi(k) az(ok) a rossz tulajdonsága(i) a párotoknak, amit mégis elfogadtok a jó tulajdonságai miatt?

Figyelt kérdés
És mik azok a bizonyos jó tulajdonságai?

2022. márc. 10. 21:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés mostmár..
2022. márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#9: szerintem is érdekes és értelmes válaszok jöttek, el fogom mindet olvasni még egyszer, ha több időm lesz. A lepontozókra én is kíváncsi lennék, mi a bajuk.
2022. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Rossz: horkol, kicsit lassabb életvitelű, szereti halogatni a dolgokat, hajlamos a rendetlenségre. Ha mesél valamit az ősrobbanástól kezdi. A spórolással vannak gondjai.


Jó: borzasztó intelligens. Imádom a humorát, sportos, jószándékú, higgadt és birka türelmű. Imádja a gyerekeket és jól ki is jön velük. Ezermester, szerel fúr farag, de házimunkát is végez (ha megkérem rá)

Bújós és szeret szeretni. Állatbarát. Szeret mindig tanulni valami újat, fejleszteni magát. Odaadó és tettekkel fejezi ki a szeretetét. Nagyon családcentrikus és monogám.

2022. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Rossz:

-egoista

-sértődékeny

-okoskodó

-azt hiszi mindenben neki van igaza

-túlpörög

-nem tud spórolni

-nem tartja tiszteletben a családok ünnepeit

-azt hisz legjobb a sexben, pedig nem igaz


Jó:

-hűséges

-én vagyok a mindene

-értem bármit megtesz

-kompromusszum képes

-jó a humora

-hiába h nem a legjobb a sexben, akkor is élvezem vele. Mintha másvilágba repülnék

-megoldunk mindent

2022. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!