Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miután összeköltöztetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután összeköltöztetek a párotokkal, mennyi idő után éreztétek azt, hogy "teljesen berendezkedtetek"? Amikor még nem voltak meg a kezdeti együttélési nehézségek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Beköltöztél hozzá, vagy teljesen új helyre mentetek?
2022. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk kb fél év volt amíg megszoktuk egymást, kialakult a közös napi rutin, a háztartás vezetésének felosztása, a hobbijainkra, barátainkra átcsoportosított időnk.


Mi teljesen új helyre költöztünk.

2022. ápr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk egy hónap volt, teljesen új helyen. Előtte már évekig kapcsolatban voltunk.

Az egy hónap alatt is inkább a helyet szoktuk meg, meg azt, hogy így máshogy/másképp van időnk a hobbijainkra.

2022. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3 hónap, az en lakásomba költözött be, előtte gyakran talalkoztunk itt.
2022. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egy hónap után a barátnőm már minden nap hozzám jött haza és tőlem ment el dolgozni. Fél év után áthozta a cuccait is, és akkor volt a hivatalos összeköltözés, de az átmenet olyan hosszú volt, hogy semmi változás nem történt már akkor az életünkben.

Mi az a "kezdeti együttélési nehézségek" amúgy?

2022. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
23 éve élünk együtt, de még mindig “várjuk” a kezdeti nehézségeket. 😅 Nekünk valahogy ott került a helyére minden, onnantól élünk igazán.
2022. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. egy hónap volt mire sikerült belaknunk az albérletet, és otthon éreznünk magunkat. Egymás közti kezdeti nehézségek nem voltak. Vagy olyanok amiket mások írtak, hogy szabadidő, barátok...akkor mostantól mire mikor mennyi idő jut. Semmi ilyen.

Mi is valahogy úgy ahogy a #6 írja. Csak mi 19 éve élünk együtt.

2022. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez érdekes volt, mert mikor összejöttünk, ő akkor nézegetett új albérlet után. Külföldön bútorozatlanul adják ki főleg a lakásokat, szóval megvoltak a saját cuccai. Az új lakásba viszont nem akart mindent vinni, plusz ezt azt le is akart cserélni már, így együtt jártunk a bútorboltokba és én is ráböktem erre-arra hogy mi tetszene, mert megkérdezte. Aztán ő beköltözött az új és pár régi bútorával, rá egy évre én is, de addig is sokat voltam nála, így én is vettem ezt azt a lakásba. Mivel az én ízlésem is benne volt kb első perctől otthon éreztem magam.
2022. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A férjem költözött hozzám annak idején. Nem voltak kezdeti nehézségek, az együttjárásunk 1 éve alatt is 4-5 napot éjjel- nappal együtt voltunk hetente, szóval gyakorlatilag semmi változást nem hozott a dolog. Mindent tudtunk már egymásról amit kell, és sosem volt probléma, sem addig, sem az után, hogy ténylegesen összeköltöztünk.
2022. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!