Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Befejeznéd a kapcsolatot emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befejeznéd a kapcsolatot emiatt?

Figyelt kérdés

Állandóan mást se hallok barátnőmtől h mennyire fáradt meg álmos. Hiába alszik 6 7 órát is.


Egészségügyileg nincs baja, a házimunka nem csak rá marad,gyerek nincs és mindenki ott segít neki ahol tud..


Már kezd idegesíteni hogy ezzel jön állandóan és már én leszek feszült ha tudom mondjuk hvegy kicsit dolgosabb napok jönnek h ugyan meddig fogom hallani ezt és h már megint ez lesz h ő mennyire fáradt..de amikor pihenhetne akkor is még mobilozik pl



Így gyereket se merek vállalni mert mi lesz akkor,ha most is ez van, holott nem egyedül az ő dolga..


2022. jún. 11. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Honnan vagy abban olyan biztos, hogy egészségügyileg nincs baja? Mert nem látszik kívülről semmi? Elég egy vashiány, aztán máris egész nap fáradt. Voltam így én is. Vérképet kéne nézetni, aztán meglátjátok, hogy mi nem passzol. Mondjuk 6-7 óra alvás nem sok, próbáljátok meg, hogy napi 8-at aludjon. Én mióta 8 órát alszom, sokkal jobban teljesítek a munkahelyemen is.

De ez semmiképpen nem az a kategória, amiért el kéne hagynod.

2022. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Feltételezhető, hogy a kérdező már többször feltette ezt a kérdést.

Sőt, hetente többször, lassan ötödik éve.

Most már értem, miért gyakori kérdések az oldal neve. Az a lényeg, hogy pár idióta ugyanazt három témakört rágja újra és újra és újra és újra és újra és újra és újra és újra és újra és újra és újra és újra és újra....

2022. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Még mindig két helyen dolgozik azért, hogy te anyuékkal ellegyél a vállalkozásban zsebpénzért?
2022. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Örömmel hallom, hogy kigyógyult a pcos-ből, az inzulinrezisztenciából, és persze a súlyos depresszióból is.

Akkor csak azért lehet fáradt, mert 6 órát alszik, miközben két munkahelye van, és mellette anyád drogériájában is besegít, persze ingyen.

A gyerekvállalás miatt meg ne aggódj, 2 éve nem volt szex, és már valószínűleg soha nem is lesz.

Nyugodjál le, attól megnyugszol.

2022. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vérkèp rendszeresen csináltatva van
2022. jún. 11. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem jó, ha nem egyezik az energia szintetek. Te pörögnek, ő meg állandóan fáradt. Ismerem ezt a típust. Mondanám, hogy maradj vele de ez jobb nem lesz.
2022. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: Nyugi, soha nem szakítanak, mert akkor nem lenne kit ócsárolnia egész nap.
2022. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6-os, a kérdező beteg.


A kérdező barátnője VALÓBAN beteg, inzulinrezisztens, pcos-s pajzsmirigy-gondokkal küzd, és két helyen melózik, míg a kérdező itt mereszti a p...ját, és hetente panaszkodik a csajról.

2022. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!