Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha én igényes a tisztaságra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én igényes a tisztaságra, rendre; a pasi pedig kellően igénytelen ahhoz, hogy mocsokban és disznóólban is jól érezze magát, akkor működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szóval pár havonta egyszer (ha) takarít a szóban forgó pasi. Gusztustalanul nézett ki az egész lakása, amit én azóta nagyjából rendbe tettem. A pasi zavarban is volt, de mondtam, hogy ilyen "állapotokban" én nem érzem jól magam (ő pedig azt akarta, hogy többet legyek nála). Én nem bánom, ha nekem kell takarítani meg pakolni utána, hiszen ha az én szememet zavarja, akkor megoldom szívesen. Ő mintha szégyenkezne, de annyira azért nem zavartatja magát, hogy cselekedjen is. Az egész családja ilyen nemtörődöm ezen a téren, ezt látta otthon. Mi lehet ebből? 26/N (Ő 28/F)

2022. júl. 17. 17:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Ha én igényes vagyok...
2022. júl. 17. 17:54
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Lehetsz a cselédje vagy élhetsz a mocsokban. Nekem az ilyen igénytelenség abszolút kizáró ok. 25N
2022. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
57%

Bàrmi lehet, Muci.


Hónapos jàràs, vagy 45év együtt.

2022. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Biztos, hogy nem fog működni. Ha egy ideig valamelyiktök meg is változik, de később szinte biztos, hogy visszaesik.
2022. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Neveld meg! Csak rájön előbb-utóbb, hogy jobb érzés a tisztaságban élni.
2022. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Persze működhet, de csak egy darabig. Egy idő után, főleg amikor felváltja a rózsaszín ködöt a sok szürke hétköznap, akkor majd zavarni fog, hogy TE rendet raktál és kitakarítottál, de ő kb 2 nap alatt tönkrevágja az egészet és még csak nem is veszi ki a részét az újabb takarításból. Majd 1-2 gyerek és munka mellett pláne zavarni fog.
2022. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5,

jól jegyezd meg az örök igazságot: A házasélet nem népnevelde!

Nagyon kicsi a valószínűsége annak (de előfordul, nagyon ritkán), hogy valakit sikerül "átnevelni", ha ezt nem magától teszi, hanem parancsra.

2022. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig fog működni, amíg mosolyogva takarítasz utána, vagy mosolyogva élsz a kupiban.

Ő megváltozni nem fog, maximum néhány hétre.

2022. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha te nem bánod, hogy pakolászol/takarítasz utána, akkor nyilván működhet hosszútávon is..


Ezt neked kell tudnod, én mondjuk nem ilyen vagyok. 🤷‍♀️

2022. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Vagy élsz tovább a mocsokban, amit mindig is te fogsz eltakarítani, vagy odébb állsz.

Más lehetőség nincs.

Egyébként a ruháira, a higiéniára, mindenre pont ugyanígy tenni fog hatalmas ívben. Egy idő után rád is.

2022. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!