Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után költöztetek össze?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, 10 hónapja vagyok együtt párommal. Nagyon jó, kiegyensúlyozott a kapcsolatunk, együtt tervezzük a jövőt, de egyelőre még nem élünk együtt. Én albérletben lakom, neki van saját háza, de nála lakik a testvére, aki szintén saját házat szeretne majd venni a közeljövőben, de még gyűjt rá. Nyilván megértem a helyzetet, de azért vágyom is valahol már a közös életre.


Ti mennyi idő után költöztetek össze a párotokkal? Albérletben vagy saját házban? Kort is írjatok kérlek.


2022. júl. 27. 15:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
40+-osan, albérletbe (most már férjem albérletből, én sajátból költöztem az ő városába), 3 hónap után. Azóta összeházasodtunk.
2022. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
4 év, de mi jóval fiatalabbak is voltunk.
2022. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb. fél év.
2022. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Költözz oda nyugodtan, hidd el, a testvér is hamarabb külön megy. Ami teljesen normális, az ember a párjával szeretne élni.
2022. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A párom kint dolgozik ausztriába, csak hétvégente jön haza. Az első randi óta, minden hétvégét és napot együtt töltöttünk.
2022. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
1 hét, 10 évig tartott aztán kicsináltam mert félreqrt és lelépett
2022. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan 7 hónap után költöztünk össze, ugyanis akkor mondtam fel az albérletemet. Előtte már hónapokkal ezelőtt majdhogynem együtt éltünk. Mostam, főztem, takarítottam nála. Aztán mondtam neki, hogy szeretném az albi pénzt inkább ide adni, nem pedig az üres albérletbe egy idegennek. Azóta házasok vagyunk, most született meg a kislányunk.
2022. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

4 év, de mi össze is házasodtunk, vettünk egy lakást. Azóta 17 év telt el, nem kúrtunk félre, pedig vagy 10X szétmehettünk volna. Megharcoltunk a sorssal az élettel, azóta remekül élünk. Mindketten nagyon komoly gondolkodásúak vagyunk.


Össze lehet költözni egy nap alatt is, ha a felek ugyanazt akarják, persze ha csak szexről van szó. :)

2022. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
25N és 33F voltunk mikor összeköltöztünk. Akkor olyan 3-4 hónapja voltunk párkapcsolatban és rengeteg időt töltöttünk együtt.
2022. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap után, albérletben.
2022. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!