Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Anyosom belenez es “takarit”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyosom belenez es “takarit” a szekrenyekben.Hogyan beszeljem meg a parommal?

Figyelt kérdés
A parommal masfel eve lakunk egyutt ,egy eve van egy kiskutyank. A baratom kitalalta hogy az edesanyja minden nap jojjon fel delutan ,hogy a kutyankat vigye le egyszer setalni mivel en altalaban hatkor vegzem a munkaval , a parom valtozo de o is ot es hat ora kozott.Belementen ,mert amugy semmi problemam az anyukajaval es bar egy kis elfoglaltsaga is akad.Nem is lenne azzal problema,hogy feljar,de belematat a szekrrnyekbe,hutobe,ujrarendezi a dolgokat..most is egy hetre elmentunk nyaralni feljott mosott ,holott mar egyszer felajanlotta es nondtam,hogy ne,agynemut cserelt,agynemut hozott fel,elrendezte a polcot,ahol a torulkozokez tartom,a nasis szekrenyt,kiramolta a hutot. Ez engem nagyon zavart es zavar is.egyszer szoltam mar a paromnak es megkertem szoljon,ezt en a sajat edesanyamnak sem testveremnek sem turnem el,de cssk veszekedes lett belole.hogyan tudnam ezt felhozni neki,mert foleg mar a mostanival nagyon zavar.A lakas amugy az enyem, nagyjabol en is rendeztem be.
2022. szept. 9. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne tarts kutyàt, és akkor okafogyottà vàlik , hogy feljàrjon. Tarts hörcsögöt.
2022. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélsz te az anyóssal, ha ő képtelen rá?
2022. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Felveszel egy kutyaszittert, aki leviszi a kutyát, és neki felállítod a szabályokat.
2022. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon konkrétan. Az édesanyja nem él veletek, úgyhogy semmi joga a lakást rendezni, és bármilyen jóindulattal segít, azt abban tegye, amire megkértétek. Ha a párod emiatt veszekszik az érthetetlen, főleg, hogy ez a te lakásod. Elgondolkodtató, hogy ez neki miért nem probléma, simán fel kell vállalni a veszekedést, ha ennyire hülye, vagy egyszerűen hívd fel az anyját, és mondd meg neki, hogy nagyon kedves, de nálatok semmit ne csináljon, megoldod amit kell.
2022. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt a szitu. Annyi a különbség hogy mi az ő lakását vettük ki albérletnek. Mivel mi csak általában hétvégén vagyunk otthon, így hétköznap átjár megnézni lakást. És akkor tesz vesz. Teljesen kész voltam tőle, sose találtam a cuccaim. Na de mikor a fürdőből kidobta a szexkiegészítő cuccainkat ott elborult az agyam. Szóltam neki hogy nem kell takaritani a házra se figyelni, nem lesz semmi baja. A párom is nyomatékosította benne hogy ne jöjjön. Gondoltam hogy nem fogja betartani. Én kipakoltam a szekrényből a vibrátorokat, a bilincset mindent, szobába konyhába a fehérneműimet szétszórtam a lakásban. De még egy gumit is kibontottam és kiraktam a pultra. Hívta a páromat hogy mi van a lakásban. A párom mondta hogy átbuliztunk 2 estét, de takaritani fáradtak voltunk, ha gondolja csinálja meg😂 azóta nem jön😀
2022. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem is tudom,hogy mondhatnam meg neki,hogy ne sertodjon meg. Egyszer mar mondtam neki,amikor mondta,hogy mutassam meg ,hogy mukodik a mosogepunk es a szaritogep,mert o akkor mosna. Mondtam,hogy elintezem mert nem szeretem es otthon sem szerettem ha matattak a dolgaimmal.
2022. szept. 9. 19:49
 7/14 A kérdező kommentje:
En sem ertettem,hogy miert veszekszik nekem ez tok normalis lenne.. nagyon fontos neki az anyukaja o nevelte fel, az apja elhagyta es a testvere is meghalt.gondolom ez miatt ,de amikeo felhoztam cdak annyit mondott ,hogy bekepzelwm a dolgokat es baj van a fejemmel. Egy kovetkezo alaklmat csak vegig hallgatott csendben pedig akkor normalisan elmondtam neki,hogy ne matason bele a hutobe,ha kirohad valami akkor sem
2022. szept. 9. 19:54
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Fia szóljon neki!!! Az ő fejével van baj....
2022. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Van egy kvázi háziszolgátok, ingyen! Szekrényt kulcsra zárni, szexjátékokat zárt helyre rakni és végezheti a néne a dolgokat, amikért egy hivatásos takarító vagy bejárónő soooook pénzt kérne. Dzsekpát!
2022. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Tartsál aranyhalat.
2022. szept. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!