Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt olyan kapcsolatod ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod ahol együtt éltetek de nem volt több és nem haladtatok semmit?

Figyelt kérdés

Nem volt az h oké együtt lakunk, gyűjtsünk erre vagy arra. Hogyan gyarapítsuk a pénzünket stb..


Nyilván a külön kasszát megbeszéltük meg h mindenki spórol, de pl már konkrétan nem jutottunk ebben sem előre h mennyit is.

Megvan ki mit fizet, lakhatási ktg nincs szinte.


2022. nov. 17. 06:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Egyedül rendezem a penzugyeim, meg a parom se szolhat bele. Szerencsere nem is teszi. Nehez is lenne mindig magyarazni hogy mikor mit veszek miert es mit adok el miert....
2022. nov. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hans Pötterman ***** válasza:
54%
Kicsit most úgy érzem igen, így élünk. De ez a válság hibája is. Bár nálunk annyiból könnyebb, hogy nem centizünk ki mit mikor fizet,egybe kezeljük a vagyonunkat,sokkal egyszerűbb így. Lassan haladunk így is,de kicsit szar a 20as éveink közepén így élni,mint valami kiégett 50esek
2022. nov. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Egy olyan volt ahol kuoonkasszátunk, egyetlen egyszer volt olyan hogy fizetésig egy vasam nem volt és szabin is voltam 3 napig. És 3 napra eltűnt addig a barátom!


Ez kulfoldon. Kesobb hazajottem. Lett itthon munkám. Könyörgött hogy menjek vissza. Es amikor mondtam neki nem akarom a nullárol kezdeni kint hogy visszamegyek es keresem a munkát, még nem ertette hogy miert nem bízom benne hogy ő segít!

(Aha menj tudod hova a te segitségeddel.)

2022. nov. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
*különkasszáztunk
2022. nov. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja és így akart esküvőt meg gyereket hogy bajban ghostingol!

És miért nem bízom benne ugyan?

3.4.voltam

2022. nov. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk volt. A külön kasszával nem lett volna semmi gondom, de amikor munkanélküliség után munkába álltam, az volt az első, hogy vissza kellett neki törlesztgetnem. Filléreskedtünk, ami már nekem nem volt természetes. Érdekes lett volna neki gyeremeket vállalnom. 💩 Is megette volna maga alól.
2022. nov. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

#5 az én barátom is ilyen félmillás nettójából 10 ezret kell neki visszaadnom, mert csak kölcsön ad.(de az én albimat használja teljesen ingyen)

De gyereket meg csinálni akar.

Semmi reálerzékük nincs néha a pasiknak.

2022. nov. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat ha nem halad előre egy idő után vége lehet. Bármilyen stádiumban, bármilyen kompromisszumokkal.Kellenek legalább apró közös tervek. A külön kassza nem baj, a közös kiadásokat gondolom közösen fedezitek.Ez mindaddig így mehet amíg nem emelitek egy következő szintre a kapcsolatot, pl gyerekvállalással.Ha ez megtörténik úgyis változtatni kell az anyagiak addig rendezésén.


Az szerintem nagyobb gond ha nincsennek közös tervek, főleg úgy, ha a kapcsolatotok jövője szóba sem kerül.

2022. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7 jo nagy looserrel jarsz :))
2022. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A többi is ilyen.

Olyan alapon h nem az ő albérlete nem fizetik. (Az hogy nalam vagyunk nekik részletkerdés)

2022. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!