Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 2-3éves rossz időszak után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2-3éves rossz időszak után van értelme egy utolsó esélynek a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés

Több éves a kapcsolatunk együtt élünk. Munkahelyi gondok és egyéb okok miatt nagyon mélyponton voltam. Mint emberileg mint kapcsolatilag.

Nem szakítottunk és ez idő alatt nem volt megcsalás senki részéről.


Sok sérelem gyűlt fel mindkettőnkben. Rajottunk h ebből fel kell állni. Nekem is változtatni..


Van értelme így egy utolsó esélynek?


2023. jan. 19. 21:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Pont így ahogy írtad 9es:


nagy lelkizés, katarzis, elérzékenyülés. Sírós egymásra borulás. Kicsit könnyebb utána..

2023. jan. 20. 10:38
 12/15 anonim ***** válasza:

Ennek semmi értelme, csak egymást szívatjátok.


Hónapokon keresztül el lehet ezzel szórakozni, aztán az egyikőtök úgyis felrúgja - vagy bejön a képbe egy másik, akivel nem csak a szenvedés megy - ez, amit csináltok, az -, hanem szerelem, vágy, stb.

2023. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12-es vagyok: ne légy biztos benne, hogy nincs megcsalás.


Én is azt hittem, és csak azért bukott le, mert félrenyomta (nekem) a másiknak szánt üzenetet, de még aztán is a szemembe hazudott.

2023. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mennyi időt voltatok előtte együtt?

Nem az együttélés "rontotta el" az egészet?

Vagy nem a "rossz munkahelyek"?

Egyik sem olyan, amin ne lehetne változtatni.

Jó helyek laktok? Jó a lakás? Jó az életritmusotok?

Ez mind-mind alakítható.

A munkahelyi dolgok is...

Ilyenek miatt kár mindent borítani. Meg kell próbálni. Egymásért. A kapcsolatért. Egy időre félretenni mindent. Kirúgnak, ha hanyagolod a munkát? Akkor is, ha a főnök tudja, hogy egy fontos kapcsolat miatt? És ha igen? Lehet, hogy találsz másikat, jobbat stb. Hajrá!

2023. jan. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Folyt.: érdemes segítséget is kérni, tanácsadásra menni, olvasni.

És ha hónapok teltek így el, hogy tényleg "mindent" a megoldásnak vetettél alá, akkor érdemes újragondolni az egészet.

Ha mindez nem segített, akkor legalább tanultál valamit az életről.

Ha segített, akkor meg csal erősebb lett a kapcsolatotok.

Én nem jártam végig ezt az utat valakivel, pedig lehetett volna.

2023. jan. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!