Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Biszex lányok, nők, ha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, nők, ha olyan pasitok lenne, aki elfogadná, hogy néha nőkkel is szexeltek, akkor milyen rendszeresen lenne rá szükségetek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 1. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem szexelek párkapcsolatban a páromon kívül mással.


Biszex vagyok, nem hűtlen, jézusom...

2023. febr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
agyba-főbe
2023. febr. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 harebell ***** válasza:
100%
Nem szexelnék mással, monogám vagyok.
2023. febr. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne fogadná el? O.o Nem jönnék össze olyannal, akinek a világa egy csecsemő szintjén vagy. Nem egy nagy mell vagyok, amit óránként le kell szívnia. Mindenki önmaga életének középpontja. Egyszerre sokan is szívhatnak! :D

Én elfogadom ha valaki szünet nélkül szeretne velem lenni, én is szeretem ezt a mértékű egyesülést kettő élet között a szerelem gyönyörében, de ettől még mindig nem csak ő van, hanem ő is és minden más. Az életet ugyanúgy folytatom és élem, habár egyesült valakiével. Miért ne jöhetne még és még valakik, mint a gyermekek, mikor megszületnek a családba. Akinek ennyi érzelmi egészségessége sincsen, (2+ éves kor), azzal nem jövök össze.

2023. febr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha párom van akkor nyilván csak a párommal szexelek.
2023. febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es ha jól értelmezem, ösztönlény szintjén él, és 2 éves agyiszontunek minősíti azokat, akik nem? Amúgy meg vicc, minek gondolkodik valaki párkapcsolatban, ha nem tud uralkodni magán
2023. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!