Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együttélős kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélős kapcsolatban, havonta illik fixen kolteni a parunkra? Valantinnapra mennyit szoktatok?

Figyelt kérdés

2023. febr. 8. 17:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az adott pártól, az életvitelüktől függ, ill. kérdés, hogy azt is a párunkra költésnek vesszük-e, ha van egy program, ami inkább az ő érdeklődési köre, de a saját részünket fizetjük. Mert van olyan pár is, aki nagyon otthonülős, meg olyan is, akik azért szeretnek programozni... meg kérdés, hogy mennyire ajándékozós a pár.


Én szeretek azért költeni a páromra párkapcsolatban - van, hogy meghívom ebédelni vagy színházba úgy, hogy nem várom el, hogy felezgessünk, és azért jól esik, ha ez fordítva is megvan. Ugyanez apró meglepetésekkel - egy-egy kedvenc csoki, pogácsa, ilyesmi.


Valentin-napot én speciel nem tartok, nagyon amerikai, elüzletiesedett ünnepnek tartom - de ha olyannal hozna össze a sors, akinek fontos, akkor vele tartanék.

2023. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

Illik e költeni egy nőre havonta?

Micsoda? Jól olvastam? Havonta?

Elárulom neked, hogy nem havonta, hanem NAPONTA.


Ha jó a kapcsolat, ha szerelem van, akkor állandóan kell valami kis apróság.

Nem arról van szó, hogy állandóan több ezreket, de valamit mindíg.

Egy szál virág. Vagy a kedvenc csokija, vagy 1 szelet kedvenc sütije.

Én a múltkor vittem neki egy zacskós levest, amit a legjobban szeret.

Bármit, de valami aprósággal mindíg meglepetést kell okozni.

Volt, hogy láttam, hogy már csak 1 guriga WC papírja van, és amikor mentem, vittem neki egy csomaggal, a kamillásból, mert tudom, hogy azt szereti a kis popsija.

Kedveskedj mindíg valamivel.

Légy kreatív.

2023. febr. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem illemből költünk egymàsra, ha adódik valami közös program akkor arra szoktunk, vagy apróbb figyelmességek teljesen random napokon. Kedvenc ital, kedvenc édesség stb.

Továbbá Szülinapokat, karácsonyt, szilvesztert, és az évfordulóinkat is együtt ünnepeljük.

A valentin nap számunkra teljesen érdektelen, nem kötődik hozzá semmilyen közös dolog, se szülinap, se évforduló, se semmi. Amcsi divat majmolás, egyikünk se foglalkozott vele soha.

2023. febr. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kései Sirató ***** válasza:
Kapok egy rózsacsokrot és kb 5 ezer Ft-ra bonbont, apróságot.
2023. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!