Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek szègyeljem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szègyeljem azt hogy nem egy ultra modern gyönyörű albèrletben lakok ami ráadásul kicsi is? Elsőnek hívok át ide lányt.

Figyelt kérdés
Pici lakas règi ablakokkal. Ès ugy èrzem nem mèltó hozzám ès hogy fogadjak lányt itt. Kicsit szorongok ezmiatt.
2023. márc. 3. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapvetően igényes vagy és nem "mocsokban" élsz akkor nem lesz baj.
2023. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen, nagy sandor 23 evesen mar uralta az akkori modern vilag nagy reszet, te meg egy kutyaolban lax
2023. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, ha nem vagy mocskos, akkor nincs mit szégyellni, ha tetszel neki nem nagyon fogja érdekelni, hogy nem gyönyörű apartmanban élsz. Csakis olyan esetben, hogy pénzhajhász. Akkor meg ne idegeld magad miatta mert nem számít olyan ember véleménye, akinek minden a vagyon, luxus.
2023. márc. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rend legyen az a lényeg tesó
2023. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szégyellni. Tartsd rendben.
2023. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 8millióért vettem a budapesti lakásomat, akkor képzelheted, hogy milyen, mégsem szégyellem, sőt!
2023. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. 40 eve ? Vagy egy garazs az a lakas?
2023. márc. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy pincehelység amiben van wc, és mikor megvettem totálisan szét bolt barmolva, dohos volt, egy nyirkos lyuk, de ki lehetett alakítani lakásnak, saját kezemmel újítottam fel, mivel pici 25négyzetméter, ezért 4millióból felújítottam, tiny house stílusban berendeztem, most van egy icipici de otthonos lakásom Bp, nem messze a hősök terétől, szóval elég jól frekventált helyen, ingatlanossal felmérettem, szerinte 20körül elsdhatnám most.
2023. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!