Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Többször is észrevettem,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször is észrevettem,hogy a pasim "szagokat hagy" maga után a székeken, a párnákon. Állítása szerint,alaposan tisztálkodik, de már többször is észrevettem ezt. Erre csak annyit mond,hogy jobban odafigyel. Mitől lehet a büdösség utána?28/n

Figyelt kérdés
Nem fingszagra gondolok,hanem attól büdösebb,és engem ez nagyon zavar. Többször is mondtam már neki, csak az a válasza, amit a kérdésben írtam. "Jobban odafigyel rá". Menjek be hozzá,és nézzem meg,hogyan fürdik,milyen a technikája,vagy mit tegyek?
2023. márc. 27. 11:37
1 2 3 4
 1/40 Lazy Lover ***** válasza:
89%
El nem tudom képzelni hogy mi ha nem kaki szag....
2023. márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bőrgombája?
2023. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Ruháját mossa? Tiszta ruhát vesz fel mindig??
2023. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Bent sorakoznak a szekrényben a frissen mosott ruhái, amiket én mosok, de sokszor napokig ugyan abban a ruhában van,és ráadásul ülő munkát végez.
2023. márc. 27. 11:45
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
A bútor szövetében is lehetnek baktériumok, nem ki kellene már cserélni a széket, párnát kimosni?
2023. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
#4 akkor nxilván nem tisztálokdik rendesen. Napokig ugyanaz a ruha nagyon igényteken.
2023. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
98%

Alsót legalább cserél? mert ha nem akkor meg is van a válasz.

De ülő munka miatt a nadrágot is naponta kellene.

2023. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Naponta alsónadrág csere, póló csere meg nadrág, mert bepállik. Meg már a bútor szövete is át vette a szagot, ki kell fertőtleníteni.
2023. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Én is azt mondom,hogy nem tisztálkodik rendesen. Valamelyik nap be akartam hozzá menni,amit korábban jeleztem is,hogy ez így nem mehet tovább és látni akarom,hogyan fürdik, erre fel azt mondta ne gyerekeskedjek, meg nem enged be. Kérdezem én,hogy nem lehet valakinek tisztán tartania a seggét?És igen, ülő munkát végez, számítógép előtt van 8 órát, utána meg megint számítógépen "bohóckodik".
2023. márc. 27. 11:50
 10/40 anonim ***** válasza:
14%

számítógép előtt van 8 órát, utána meg megint számítógépen "bohóckodik".

Kérdező ne haragudj de én röhögőgörcsöt kaptam ezen a megfogalmazáson.🤣

Az alap problémára írtam fentebb megoldásokat.

2023. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!