Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mikor döntöttetek úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor döntöttetek úgy a párotokkal, hogy összeköltöztök?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig vártatok vele? Érdemes-e sokáig várni ezzel?

2023. márc. 30. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

mi 1 év után.

ha komolyan tervetek akkor szerintem nem érdemes sokáig várni, mivel lakva ismerszik meg a mások.

2023. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Amikor megszületett a gyerekünk
2023. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 4-5 hónap után hoztam fel a témát, mikor már nem bírtam a két lakás közötti ingázást. Se idővel, se energiával. Akkor megbeszéltük, hogy a közös nyaralás után összecuccolunk. Az 7 hónap után volt.
2023. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már csak mosni jártam haza hetente, és kb annyi időt töltöttem az én albérletemben, amíg lejárt a program és kiteregettem, akkor megbeszéltük, hogy ennek így sok értelme nincs, felesleges kétfelé fizetni, szóval mivel nekem pont akkoriban járt le a szerződésem, ezért kb akkor hozzá is költöztem, majd kerestünk egy közös albérletet, amikor az ő szerződése kezdett a végére érni.

2 hete ismertem, amikor már hátizsákkal jártam hozzá, kb 1,5 hónapja voltunk együtt, amikor felmondtam az albérletem, 5 hónapja, amikor közösbe mentünk.

9 éve vagyunk együtt. Szerintem felesleges ezen "xarozni", jobb mielőbb kideríteni, hogy tudtok-e együtt élni, mint értékes évek után rájönni, hogy nem működik ez köztetek.

2023. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi korábban laktunk együtt, hogy összejöttünk volna (koli)


Aztán pár hónap után megvolt a terv, hogy végzés után (kapcsolatunk akkor 1-1.5 éves) hova költözünk, ekkor már szobatársak nélkül, ha kell lakótársakkal.


20-21 évesen jöttünk össze

Jelenleg lakást keresünk, mostanában leszünk 1 évesek. Lényegében együtt élünk csak nem kettesben.

2023. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

2-3 hónap ismerkedés után költöztünk össze de ebből az utolsó pár hétben rengeteget voltunk együtt. Nyáron lesz a 2. évfordulónk és már az esküvőt tervezzük.

26N 34F

2023. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
3 hónap után döntöttük el, 4 hónap után már közös albérletben laktunk, rá 2,5 évre volt az esküvőnk.
2023. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit több, mint egy éve voltunk együtt. Amint kezembe kaptam az érettségit már költöztem is le hozzá. De ismerek olyat is, akik 3 hónap után már együtt éltek, de olyat is aki 4 év után sem akarnak.
2023. márc. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
3 év után, addig gyűjtögettunk, és saját házat vettünk.
2023. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap után költöztem hozzá, 1.5 év után összeházasodtunk.

Senkivel nem éltem együtt előtte. 15 éve együtt vagyunk.

2023. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!