Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak szerintem nincs ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nincs ez így rendben összeköltözés előtt?27/F

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan 3 éve vagyunk együtt, viszont nem költöztünk még össze.


Egy éve rákérdeztem akkor még elmondása alapján nem állt készen majd mostanában sokat rágta a fülem és amúgy is tervben volt így hát kezdeményeztem.


Most pedig időt kér és átmenetet (kezdésképp legyünk együtt többször mmint legyen nálam többször az én lakásomban), mert ő még nem lakott külön soha sem.

Az indok az, hogy nehéz “elhagynia” a szülői házat, meg a szüleit, mert otthon is minden jó neki.


Csak szerintem nem okés ez így 25 éves létére és 3 év után?

Volt már valaki hasonló helyzetben?


Segítő válaszokat előre is köszönöm!:)



2023. ápr. 19. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Hát le kéne neki válnia róluk. Biztos lehetsz abban, hogyha hozzád is költözik telózni fog és sokszor hazamegy.
2023. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez nagyon gáz, hogy ennyi idősen nincs igénye arra, hogy a párjával éljen, ráadásul úgy, hogy 3 éve együtt vagytok. Valami itt nem kerek...ha neki fontosabb anyukáékkal lakni még mindig, mint a párjával, pláne, hogy te nem anyádékkal, hanem önállóan élsz,akkor szerintem nagyon sürgősen be kellene látnod, hogy nem egymásra vágytok!
2023. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%
Nem akar fizetni.
2023. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Érthető. Nem akar csicska lenni.
2023. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Én inkább azt nem értem, hogy ha te egyedül laksz, akkor a 3 év alatt hogy hogy nem foprdult elő hogy ott alszik pár napot. (hétvége, szabi, akármi)
2023. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5-ös: én sokszor invitáltam eleinte csomószor aludtunk együtt az utóbbi honapokban viszont már át sem jött.
2023. ápr. 19. 19:49
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6

Akkor itt más gondok is vannak, nem a költözés a fő probléma.

2023. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Leclerc ***** válasza:
74%

Nem ez tényleg nincs rendben, ennyi idősen le kéne már tudnia válni a szüleiről. Én megfontolnám hogy szakítsatok ez miatt. Mert igy valszeg őrökké az lesz hogy a szülei lesznek a fontosak, te meg a nem fontos.

(félreértés ne essék a szülő is fontos.)

2023. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen normális, ennyi idősen, azért már illene leválni egy normális szinten a szülőkről. Félre értés ne essék, nincs azzal baj, hogy otthon lakik 25 évesen, az a gáz, hogy nem is igazán akar veled együtt élni, mivel neki nagyon szupi otthon a család melegében. Sokat ne várj rá szerintem.
2023. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
25 evesen eleteben eloszor szeretne probat tenni, mi ebben az egetrengeto?
2023. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!