Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tolerálható,vagy egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolerálható,vagy egyáltalán meddig,hogy amíg én töröm magam,és dolgozom kint bent mindenütt, a pasim elmegy bicajozni, és semmiben sem segít?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hiszen még mindig tolerálod. 🤷‍♀️
2023. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Mert ezt szokta meg a családjában, el volt kényeztetve, igazából csak így érdemes élni, a szabadság az, amikor a nehezét más végzi el helyettünk, ezért is volt mindig a történelemben szolga és cselédrendszer, mert akkorák a feladatok, hogy 1 ember nem bír velük, Vezess egy kis naplót a teendőidről és néha felejtsd az asztalon... ha nemcsak az egyik csaj vagy neki, lehet, hogy észbekap, de az is egy módszer lenne, hogy vele sportolsz, emiatt elmaradna a főzés, takarítás, bevásárlás - és javaslod, hogy föl kéne venni egy alkalmazottat háztatásvezetésre, kezdje el megkeresni a rá való összeget ...
2023. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj vele te is biciklizni. Az a nem normalis, hogy martirkodsz. Soha nem takaritottam egy csavo utan sem. Lehet, hogy neha kosz volt emiatt, de legalabb egymast nem utaltuk meg, sok volt a normalis kozos program, stb. Most nem el velem ferfi, mindig csillivilli a lakas😃 Valamit valamiert…
2023. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as :D Ez jó. A humorod legalább megmaradt. :) Én is inkább a koszra szavaznék+társ, ha a kettő közül kellene választani. :D
2023. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Én imádok mosogatni, szeretem minden mosogatás alkalmával elmosni a műanyag csepegtetőt, és olyan jól eső érzés a mosogatótálcát és a csapot is szépen levízkőoldózni, az edényeket szeretem általában rögtön szárazra törölni, hogy betehessem a szekrényekbe, nem szeretem ha kint vannak az edények, tányérok, különös figyelmet szentelek az evőeszközök elmosására. Először egy tűzforrő zsíroldós, mosogatószeres vízben áztatom őket 20-30 percig, utána szivaccsal mindet átmosom, és végül forró vízzel leöblítem őket, a villákra külön figyelmet szentelek, hogy a villa ágai közt is el legyen mosva és törölve. Ezután az egész konyhapultot letakarítom, illetve a konyhaszekrényt is lemosom, az ajtókat is.

Azt tudom mondani magamra, hogy eléggé univerzális férfi vagyok, az udvar tisztaságára is figyelek, illetve mindent megjavítok. Pár hónapja a tetőszerkezetet alakítottam át, illetve tudtam építeni egy új fürdőszobát, és teljes mértékben felújítottam a konyhát, hálószobát, nappalit, minden elektronikai és statikai munkát én végeztem el.

Szerettem volna egy meghitt és biztonságos házban családot alapítani, amiről tudom, hogy az én erőm, munkám, kitartásom és szívem által vált olyanná, ami alkalmas a családalapításhoz....csak épp amíg én ezeket csináltam és közben dolgoztam is, a barátnőm megcsalt....


Szóval nagyon is jól teszi ez a srác, hogy így bánik veled, én is így bánok már minden nővel mert nem érdemlik meg a kedvesség és a segítséget, szarok mindegyikbe már, hát én szenvedjek azért, hogy aztán megalázzanak???!!!! ......MAJD A NAGY FSZT!!!!


F

2023. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó.Nálunk a megcsalás nem állt fent, attól függetlenül sem,hogy naponta veszekszünk.
2023. ápr. 27. 23:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj te is magadnak programot ha már együtt nem mentek. A takarítással meg várd meg!
2023. ápr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
5 Ha ilyen idióta szélsőséges vagy persze hogy kikészülnek tőled és megcsalnak. Most tényleg, csak ez a két véglet van hogy eszetlenül gürizel no szabadidő, vagy semmit nem csinálsz és utálkozol? Hát minek kellett neked építőipari brigádot 20 fős céget játszanod egy személyben?
2023. ápr. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Te tolerálod, megcsinálod és hagyod, ennyire egyszerű.
2023. ápr. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értem. Mit dolgozol, mint töröd magad? Házimunka? Szólj rá, hogy közösen csináljátok.
2023. ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!