Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nézik le azt a párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le azt a párt, ahol a nőnek van több anyagiakban és ő rak be többet a közösbe?

Figyelt kérdés
2023. máj. 15. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy lenézik. Lehet, hogy csak irigykednek.
2023. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy lenézik, de van némi visszásság a dologban. Ahol nem terveznek gyereket, ott szerintem teljesen oké és mindegy. De ha gyerek születik, legalább egy időre a nőnek kell abbahagyni a munkát, mégha csak kis időre is. Ez pedig ha az ő fizetése léynegesen több és többet tesz a közösbe, meg fog érződni az életszínvonalon, ráadásul épp egy olyan érzékeny időszakban, amikor éppen hogy anyagi biztonságra lenne szükség, hiszen a gyerek nem kevés kiadással jár.
2023. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki nézi le? Én nem is hallottam még ilyenről.
2023. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

"Ez pedig ha az ő fizetése léynegesen több és többet tesz a közösbe, meg fog érződni az életszínvonalon"


????


És ez miért baj? Ha nem kell emiatt vajas kenyéren élni és számlákat tologatni, miért baj, ha kicsit visszaesik az életszínvonal ideiglenesen?


Attól még lehet normálisan, boldogan élni.

2023. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

4

Én nem hiszem, hogy az egészséges!

Egyrészt, nem tudnék rá férfiként nézni...Én szülök, en torom derekba a karrieremet, én maradok otthon a gyerekkel, és én rakom össze a pénzt a csaladi eletre???? Akkor a pasi a f*szán kívül mit rak bele? Másrészt, én is (és szerintem még sok mas nő is) jobban szeretem, ha nem kell az anyagiakon aggodni, gond nélkül fizetni tudjuk a számlákat, nem kell fillérezni a boltban, el tudunk menni nyaralni stb...

2023. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

5ös, a 4es is zt írta, hogy "ha nem kell emiatt vajaskenyéren élni és számlákat tologatni".


Azaz nem arról van szó, hogy a nő fizetése nélkül koldusbotra jut a család. Annyi a téma, hogy a nő keres többet. Az lehet az is, hogy a nő 700at, a férfi 600at keres, szóval elég messze állnak tőlük az anyagi problémák akkor is, ha az egyik kiesik..

2023. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
5-ös, de itt nem arról van szó, hogy 20 éven át neked kell összerakni a családi vagyont meg fenntartani mindent, szimplán arról, hogy átmenetileg esetleg csökken az életszínvonal. Nem arról, hogy akkor így nem tudjátok fizetni a számlákat.
2023. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De aki attól fél hogy a színvonal esik az ne is vállaljon gyereket. Mindenképp esik kis időre.
2023. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8

Ha megfelelő egzisztemciaval vágsz bele, akkor nem

2023. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!