Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy párkapcsolatban elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban elő fordult már veletek, hogy nem szeretkeztetek hosszabb ideig? Ha igen, mi volt az oka, miért?

Figyelt kérdés

Egy éve élünk együtt, ez nagyon kevés idő szerintem ahhoz, hogy volt nem rég egy majdnem két hónapos kihagyás a szexuális életünkben. Én úgy képzeltem el az együttélés ezen részét, hogy a ház bármely pontján bármikor csinálhatunk, amit csak szeretnénk. Erre, nem hogy így nem csináljuk van, hogy hetekig, hanem sehogy.

Próbálkoztam, mindig a fáradt vagyok, sok volt a munka szöveget kapom válaszul ilyenkor, és emiatt a visszautasítások miatt egy idő után már én sem próbálkozok, mert egyszerűen megalázónak érzem.

Beszéltem már a barátommal is erről, hogy nekem ez mennyire rosszul esik, de különösebb reakciót nem váltott ki belőle. Miért lehet ez? A ti kapcsolatotok van előfordult már hasonló?

(Egyébként 4 éve vagyunk együtt)

25L


2023. máj. 20. 19:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Vannak félvéve emberek is, de én nem igazán tudok neki ebben segíteni, annyit tudok tenni, hogy hétvégén elmegyek vele néha dolgozni, de csak ülök mellette a traktorban, hogy addig is együtt legyünk. Lehet kinevetni, nálunk vidéken ez teljesen megszokott.

A munkamánia teljesen igaz rá, minden elé a munkát helyezi, ez a pénzhajtás néha aggasztó is. Mert hiába dolgozik állandóan, hiába van belőle jó keresete, mégsem tudjuk élvezni. És sajnos itt ismét fel kell hoznom azt az időszakot amikor a mezőgazdaságban nincs munka, télen sem igényli a kikapcsolódást.

2023. máj. 20. 21:29
 12/14 anonim ***** válasza:
45%
Igen, sajnos veszélyeztetett terhes voltam és vérezgetés miatt tilos volt a szex a 6.héttől szinte végig a szülésig. Természetesen egyéb alternatív módszerekkel együtt voltunk.
2023. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
7. Ugyan már! a mai modern ember kizárólag magával, az önös szükségleteivel törődik, ezek közül a legfontosabb a mennyiségi, ezután meg a minőségi szex. Bármi egyéb csak ezután jöhet. Akinek nincs szex, az azzal biztatja magát, hogy a szexen kívül van még élet. Pedig nem nagyon van!
2023. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
A munkamánia mögött nem csak a pénzhajtás állhat, sokszor inkább a dicsőség, elismerés érzése a fontos, hogy hasznosnak érezze magát, hogy megfeleljen egy kapott mintának, hogy létrehozzon valami maradandót, hogy jöjjön az adrenalin... Vannak olyan kifejezetten hivatástudatú emberek, akik tudják, hogy sosem fognak sokat keresni. Pl. művészek. Élvezni meg persze hogy nem feltétlenül élvezi a szünetet, mert akkor is a meló jár a fejében, hogy mikor folytathatja. Ezeket szerintem érdemes lenne átbeszélni vele, hogy megértsd, ki van melletted, hogyan működik, mi motiválja a döntéseiben. Ne abból indulj ki, hogy a másik olyan, mint te.
2023. máj. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!