Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális ha veszekés után én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha veszekés után én sírok a barátom meg mellettem tiktokozik közben?

Figyelt kérdés
2023. máj. 31. 10:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem normális. Akarmin borulok ki, az én hibám vagy sem, a barátom mindig mutatja, hogy szeret és törődik velem, akkor is, ha éppen mérges rám. Ha még nem is feltétlen beszéljük meg, megsimítjuk egymást és összebújunk, megbeszélni ráér. Ha semmilyen módon nem próbál meg vigasztalni és kimutatni hogy szeret, akkor sajnos szerintem nem szeret.
2023. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk azért a részletek nem lényegtelenek.

Pl. ha a "veszekedés" abból állt, hogy te alaptalanul vádaskodtál, becsmérelted, és a lehetőségét is kizártad annak, hogy őt ne tartsd egy szemét görénynek, akkor mondjuk ezután meg tudom érteni, hogy inkább a telefonjába burkolózik.

Nyilván ez egy kisarkított példa volt, de láttam már hasonlóra példát. Lány barátommal történt meg, hogy a barátjának lemerült a telefonja nap közben, mert elfelejtette feltölteni, a barátnője meg már azzal fogadta otthon, hogy tudja ám, hogy megcsalta, és hogy mennyire egy aljas görény, stb, stb. Az egyetlen "bizonyíték" az volt, hogy telefonon nem lehetett elérni. Ennél persze több szidalmat kapott a pasas, és hosszabban, aminek a végén egyszerűen magára hagyta a csajt, és elment gépezni.

De most őszintén: mi a frászfenét csinálhatott volna? Miután fél órán keresztül hallgathatta a fejmosást, és a válgoatott rágalmakat, olyan szavakkal illette, amit itt a cenzúra le sem engedne írni, ezek után még menjen oda a srác hozzá, és simogassa meg, hogy "olyan édes vagy, életem"?

Természetesen utána meg nekem panaszkodta el a csaj, hogy mennyire idióta barom, mocskos féreg a barátja, már csak azért is, hogy otthagyta sírva.


Na, ezért lennék kíváncsi a részletekre, mert nem mindegy, látatlanból nem lehet ítélkezni.

2023. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%
Mit kéne csinálnia? Akkor holnap is eljátszod a nagy hisztit.
2023. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%
Érzelmileg 0 a barátod...
2023. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális. Ha miattam is van a vita, a férjemet akkor is érdekli ha sírok és megbeszéljük a dolgokat majd egymáshoz bújúnk. Szerintem ez lenne a normális.
2023. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%

#15: Normális esetben, ha mindketten konstruktívan állnak hozzá, és ha hajlandó megbeszélni a problémákat, akkor igen.

De sajnos a részletekről nem tudunk sokat. Az is lehet, hogy a lány az, aki egy elviselhetetlen hárpia, aki mellett az is csoda, ha a pasi egyáltalán még kitart mellette, de az is lehet, hogy a pasija nettó bunkó. A pontos előzmények ismerete nélkül nem kéne ítélkezni.

2023. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Sunshinedoll ***** válasza:
53%
Témától meg okoktól függetlenül, ha a párod fesztelenül nemtörődöm stílusban tud melletted ülni, miközben te sírsz, az minden csak nem szeretet meg figyelem meg gondoskodás....
2023. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
53%
#16 Igazad van! A részletekről nem tudunk. Így nehéz megmondani, lehet a kérdező többször eljátszotta ezt és a barátja belefáradt.🤷🏻‍♀️
2023. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%

Miért kell veszekedést generálni? Bocs, de rhadt idegesítő egy olyan ember, aki a feszkót kelti.


Nő vagyok, és sohasem gerjesztettem feleslegesen konfliktust a párom és köztem, mert semmi értelme.

2023. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 De La Cruse ***** válasza:
32%

Igen.

Normális.

És ha bánt akkor vagy ne adj okot a veszekedésre vagy ne sírj.

Manipulálhatod a környezetedet hogy te sírsz, mi innen nem tudjuk megítélni, de a veszekedésben leleplezed magad, hogy a szenvedésed előtt azért gonoszkodsz is.

2023. jún. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!