Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan fogtatok gyanút, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogtatok gyanút, hogy csal a párotok?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen a testi megcsalásra gondolok. Beigazolódott végül?
2023. jún. 1. 01:26
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
volt nála Fi relé
2023. jún. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Aki szerelmes, mert elhitetik vele a szerelmet, az nem fog gyanút külső segítség nélkül. Akkor sem minden esetben, ha bizonyítják neki, a megcsalás tényét.
2023. jún. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Nálam érzelmi megcsalás történt. Teljesen elridegült tőlem testileg, a kommunikáció kb megszűnt, a telefonját mindenhova magával vitte, volt 1-2 olyan szava, amik így utólag értelmet nyertek, hogy ha nem tetszik ez, el lehet menni stb.
2023. jún. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon piperkőc lett, a szex megritkult.
2023. jún. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Szakítást provokált, mindent megtett hogy elhagyjam és az ellenkezőjét mondta, hogy szeret ne menjek el, menjek ki, de közben verte az ajtót, hogy agyon akar verni. Szóval ha kinyitom agyonver, mert hát ő féltékeny.

Nem is volt ellentétes kicsit sem a viselkedése azzal, hogy ő velem akar lenni.

Ő nőzött, de ő a féltékeny, ő akarja a kapcsolatot de közben erősen esz róla hogy elüldözzön a rohamaival is, meg mással is.

Pl amikkel korábban udvarolt, azokat megvonta, ellenkezőjét mondta. Pl eleinte hogy segít támogat aztán meg azt hogy tartozom neki.

Mindent ugy csinált hogy ne akarjak vele lenni de ugy nézzen ki mintha ő velem akarna lenni.

Ő arra megy hogy őt kell elhagyni, ő legyen az áldozat, miközben ő teszi rommá az egészet és kényszeríti a másikat kilépni.

Kívancsian várom, a másik nőnek mikor húz be a lovebombing után, nem kell neki sok, levetnie az álarcát.

2023. jún. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Volt egy hely, ahova járt alkalmival dolgozni. Egyre többet. Állítása szerint ide csinosabban kellett öltözni ezért más ruhákba járt. A fehérneműit is lecserélte szexisebbre. (Volt hogy munka után ment a szeretőjéhez, volt, hogy eleve nem dolgozni ment, hanem a faszihoz)

Jóval többet találkozott kettesben a "barátnőjével", azzal az indokkal, hogy magánéleti gondjai vannak a bnőjének és azt nem akarja a bnő előttem megbeszélni (mint kiderült, akkor is a szeretőjéhez járt)

Vibere, messengeren elérhető volt az állapota, de amikor ráírtam vagy nem válaszolt, vagy elérhetetlen lett.

Gyakran járt egyedül biciklizni, amikor én dolgoztam, mert "fájnak a lábai és a biciklizés jót tesz neki" (áttekert a szomszéd faluba a faszijához)

Szinte mindenben talált valami hibát, akármit csináltam, semmi nem volt jó neki.

Kevesebb lett a szex, hol ezért, hol azért: fáradt, beteg, veszekedtünk... (megvolt neki máshol, hetente többször is)

Csak hónapokkal a válásunk után derült ki, kb 1 évvel azután, hogy elköltöztem.

2023. jún. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Csöpögött belőle a gecsi
2023. jún. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Megváltoztatta a hátterét, amin közösen voltunk, magával vitte a telefonját még fürdéshez is és soha nem tette le. Nem közeledett már felém. Persze egyből gondoltam hogy más nő van a dologban, kis nyomozgatás után ki is derítettem, hogy kivel csal. Mikor volt rá elég bizonyítékom, dobtam a palit.
2023. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Furán kezdett viselkedni. Még a wcre is vitte a telefonját, amit azelőtt nem csinált. Ha megszólalt és én közelebb voltam hozzá a szobán belül, oda akartam adni, de rámüvöltött hogy ne nyúljak hozzá, az az övé, majd kikapta a kezemből. Ha csörgött elvonult és úgy vette fel, vagy inkább kinyomta ha ott voltam. Mikor épp nem találkoztunk kevesebbet keresett mint korábban. Olyan is volt, hogy 3 napig sem adott semmi életjelet, nem kezdeményezett megkeresést. Számomra az volt az a pont amikor már biztos voltam benne hogy van valakije. A következő találkozásunknál , bár nem szép dolog, de szükséges volt, a mosdóba elfelejtette magával vinni a telefonját, én meg belenéztem, és ott volt minden. Közös fotók, némelyiken csókolózva, pikáns smsek, híváslista. A dátumok alapján már 1 hónap után csalt. Mikor visszajött, Rákérdeztem van e valakije, letagadta. Szembesítettem, hogy mindent láttam és szakítottam. Mikor látta hogy a kezemben a telefonja már tudta hogy nincs értelme tagadni. Persze még ő volt felháborodva, hogy kutakodtam utána. Megmondtam neki, hogy muszáj volt, mert átverni az megy neki, de őszintén bevallani, hogy nem szeret engem és másra vágyik, ahhoz túl gyáva féreg. Ennyi. Nekem bizonyíték kellett, megkaptam, vége. Összeszedtem a cuccaimat és eljöttem. Kért, hogy adjak neki még egy esélyt, de az sem volt őszinte. Szimplán csak a büszkeségének fájt, hogy én dobtam őt.
2023. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!