Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mikor szóljak neki, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szóljak neki, hogy ez már nem normális?

Figyelt kérdés
A párom családja a harmadik generáció óta kamionos áruszállítással foglalkozik, és 10 napja meghalt az apja. A párom ezután elég fura módját választotta a gyász feldolgozásának, ugyanis azóta nem tud ágyban aludni. Minden éjszakát odakinn a kamionban tölt. Egy hétig én is vele voltam, de számomra nagyon kényelmetlen az ottalvás és pihenni sem tudtam rendesen, így már 3 napja külön alszunk. Az a legkisebb baj, hogy azóta az intimitás is eltünt a kapcsolatunkból, ezt megértem, de azzal már nem tudok együttélni, hogy minden éjszakát külön töltünk.

2023. jún. 13. 01:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Hát pedig, hogy még hónapokig fog gyászolni. Inkább empátiát mutass felé, mi t követelőzz ilyen nehéz időszakban.
2023. jún. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha más nem, egy új üléshuzattal kedveskedhetsz neki.
2023. jún. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
10%
Rugd ki. Az elmebetegek kezeleset intezze mas.
2023. jún. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
8%
Az arany kalitkádhoz ez jár.
2023. jún. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Hát hagyj neki időt az biztos.

Nekem mikor meghalt apa aztvéreztem mintha ag egész gyerekkorom is megsemmisült volna.

Gondolom mikor kicsi lehetett vitte az apja kamionnal magával.ezert ugy érzi mintha még valamennyit visszahozhatna belőle ha ott alszik. Mintha még vele lehetne.

Ezek nagyon mély fájdalmak.

2023. jún. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Az édesapja halt meg, valószínűleg nem 10 nap alatt fogja ezen túltenni magát.


Inkább gyakorolj egy kis empátiát és hagyj neki időt, teret. Biztos x idő után újra veled fogja tölteni az estéket, de ez most egy olyanfajta fájdalom, amit eddig nem ismert.

2023. jún. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Csupán az a baj ezzel, hogy ilyen helyzetben is csak magadra gondolsz. Nyilván okkal van abban a kamionban. Talán mert így érezheti legközelebb magát az elvesztett szerettéhez. Önzőség nem elfogadni ezt és kérdéseket írogatni, miközben ő egyedül van.
2023. jún. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
A 6 os csak elfelejtette bevenni a bogyókat. Megesik, én se tudom mindig hová is teszem.
2023. jún. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Uhh 6os :D Tipik kamasz kisfiú, aki szerint az együttalvás csak a dugást jelenti :D Mint amikor a hülye exemnek mondtam, hogy remélem nem jön meg addig, amire megbeszéltük az együtt alvást, ő meg mondja, hogy jaj hát nem kell mindig dugni nem baj ha megjön... Mert egy lánynak az az egyetlen baja menstruációkor, hogy nem kap f.aszt :D
2023. jún. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%
Pedig igaza van a 6-nak.
2023. jún. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!