Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Informatikus fiúk! Ti szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Informatikus fiúk! Ti szeretnétek egy programozó transz lányt párnak vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés
Amerikában nagyon gyakori, hogy a transznemű nők hatalmas geek-ek: A munkájuk home office-ben programozás, az otthoni gépeiken Gentoo Linux fut, kívülről fújnak minden sci-fi és fantasy franchise-t, sokuknak az az álmuk, hogy majd a jövőben az elméjüket feltölthetik számítógépre, és örökké élhetnek a kibertérben, ahol majd nem számít milyen testtel születtek.

2023. jún. 18. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Bár nem vagyok informatikus fiú, azért eléggé kétlem, hogy erre igennel felelnének.

Informatikus/matematikus (nem transz) lány vagyok, informatikus pasim van.


Nem kell transznak lenni ahhoz, hogy valaki értsen a matekhoz/infóhoz...


Mondjuk amit leírtál az már elég szélsőséges. Rám ebből annyi igaz, hogy homeofficeban dolgozom, programozok és linux párti vagyok. A hobbijaim és érdeklődési köreim nagyon mások.

2023. jún. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Informatikában dolgozom, de nem szeretnék. Én sajnos olyan maradi vagyok, hogy olyan társat szeretnék aki alapból nőnek született és nőként is éli az életét nő nemiszervvel és nem később lett ez/az.
2023. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
nem vagyok infós és nem szeretnék kapcsolatot de barátkozni nagyon szívesen imádom a sci-fit.
2023. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Olyan lányt szeretnék párnak, akinek puncija van. Pont.
2023. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Fujj mocskos ferfiak akik nonek akarnak kinezni.. á hányinger.🤢🤢🤮
2023. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként a barátnőm is ért hozzá, és lánynak született
2023. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy trabantra teszel egy ferrári kasznit.. attól még trabant marad.
2023. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Lilluci27 ***** válasza:
61%
Én szeretnék csak lehetetlen találni
2023. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%

Szeretnék!


Mindig is bejöttek a ITs, fizikus, matematikus, biológus lányok, már egyetemen is. Szinte csak ITval foglalkozom, egyetlen hobbim mellette a konditerem, így jó lenne valaki, akivel jobban megoszthatnám az érdeklődési köreimet.


Számomra van valami szexi egy okos lányban és sajnos mindig is humán beállítottságú lányok mellé sodort az élet, de mindig is irigyelteltem azokat a párokat, akik picit egyhamgon berdülnek és szakmai poénokat és beszélgetéseket is tudnak otthon folytatni.


Persze az én esetemben lehet jó is, hogy extrováltált humán beállítottságú nőkkel voltam, mert picit ellensúlyozták az intovert, csak ITra fókuszáló énemet.


Én mérnökinformatikus végzettséggem programozó vagyok.


Általánosan heteronak vallom magam, de van bennem annyi "bicurious", hogy nyitott lenné transz lányokra is.

2023. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

Nekem nem kell aki nemtudja elfogadni a saját nemét.

Úgy hogy a válaszom: NEM! és soha nem fogom meggondolni magam, és alkalmiban sem leszek benne.

2023. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!