Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kisgyerek mellett nem kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerek mellett nem kívánom a szexet. Hogy mondjam meg a férjemnek?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk eggyütt a párommal. Van egy 4 éves és egy 3 hónapos gyerekünk. Már az első gyerek után kezdődtek a problémáink a szex körül. Ki voltam merülve, évekig nem volt egy átaludt éjszakám. Ő átköltözött egy másik szobába, hogy tudjon pihenni, én maradtam a gyerek mellett. Egyedül voltam/vagyok leginkább a gyerekek nevelésével.

A kimerültségből fakadóan nem kívántam a szexet sem. Este alig vártam hogy le tudjak feküdni. A libidóm sehol sincs.

Ha azt mondom neki hogy most nincs kedvem/energiám a szexhez, durcizik. Neki szüksége van rá.

Nem tudom már hogy értessem meg vele. Vagy hogy tudnám visszakapni a házas életemet.


2023. aug. 5. 09:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
aludjon ő a gyerekkel, te meg költözz be az üres szobába pár hétig/hónapig. Meglátjuk kinek mihez lesz kedve.
2023. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Költözzön csak vissza hozzátok, 8-9 óra alvás után könnyen beszél azzal, akinek 2 egybefüggő óra alvás is csodaszámba megy.

Egyébként a kimerültséggel nem tudsz mit tenni, ezt az időszakot egyszerűen csak túl kell élni. De gondolom ezt már tudod.

2023. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Tudom, hogy most xarrá leszek nullázva, de nem érdekel. (Nő vagyok, négy gyerekes anya.)


Döntsd el, hogy mennyire fontos neked a hazasságod.


1. Nem a fáradtság a gond, hanem hogy egyedül vagy. Egyedül vagy a gyerekekre. Vagy te meg a gyerekek, meg te és a férjed. Nincs olyan, hogy négyen együtt, apa és a gyerekek, apa és az egyik gyerek, te meg a másikkal. Gyakorlatilag ketté kéne szakadnod, hogy anyaként és feleségként is teljesíts, miközben a férjed a másik szobában várja, hogy az ő részét is oldd meg a gyereknevelésből. Ebbe fáradtál bele, nem az éjszakákba.


2. Le kell ülni beszélni a férjeddel, hogy amúgy is apa lett ám, ideje lenne kivenni a részét. Már ha akar még az életben valaha szexelni, mert most nagyon úgy néz ki, hogy teljesen elhidegültél. Kell a támogatása, a segítsége, szükséged van arra, hogy legyen melletted egy támogató férj. Ha nincs, akkor ne csodálkozzon, hogy nem tudsz te se úgy viszonyulni.


Azt neked is meg kell értened, hogy ha szüksége van a szexre, azt vagy veled fogja, vagy mással. Mondhatod, hogy neked most előreláthatólag 8 évig nem lesz kedved, de akkor borítékolható, hogy válni fogtok.


Tehát alkudjatok meg, hogy mindenki megkapja azt, amit akar!

Például ő elmegy a gyerekekkel sétálni egy fél órát, és minden második szombaton hagy sokáig aludni, te meg cserébe heti egyszer beadod a derekad, és lesz szex.


Utóbbit ne úgy, hogy tengeri csillag pózban fekszel, miközben semmi kedved! Hanem mondd el, hogy mire vágysz, mi hozná meg a kedved, mit próbálnál ki! Csábítson el, izgasson fel! Ha nem, akkor nincs szex. Ő se tudna lankadt farokkal, te se tudsz szárazon, még ha fizikailag lehetséges is. Lehet, hogy eleinte orgazmusod még nem lesz, de az intimitás iránti igényt elégítse ki. Simogatás, csókok, bókok, masszázs, minden.

2023. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Bizony, nagyon jó ötletet írt az egyes, csereljetek szerepet, te menj el dolgozni, külön szoba legalább egy hétig, ő meg legyen vele naprol napra, de mellette a háztartást is lássa el. Ha abból nem tanul, nem ismeri el, hogy baromira fárasztó 24/7/365 nap, akkor nagyon sajnálom, vagy megszoksz, hogy nem számíthatsz rá, vagy megszöksz.

(Lefeküdni ne feküdj vele, ha nincs rá kedved, inkább tartson szeretőt, vagy váljatok el.)

2023. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Erdekes a hazaseleted akarod visszakapni, de idot a ferjedre mar nem forditasz. Klasszikus time managment problema. Mashogy kell felosztanotok egymas kozott a gyerekekre forditando idot. Senki sem akar egy martir feleseget, aki megszunik felesegnek lenni, mikozben a ferjszerep abban merul ki, hogy hordja haza a penzt. Sok valas ilyenkor tortenik, vajon miert?
2023. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
A ferj nem fordit a nőre meg csaladra semmit aztan meg csak pislog ha a nő belegebedett az egészbe
2023. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elméletnek jó, hogy a kérdező megy dolgozni, a férj meg marad otthon és éjszakázik. De a gyakorlatban nem így működik. Ezzel otthon vagdalkozni pont ezért hiábavaló. Meg se említve, hogy ha a baba anyatejes, apuka se mindent tud megoldani.


Elmondhatja a kérdező a férjének, hogy nem akar vele szexelni, egyáltalán nem kívánja, de ebben az esetben készüljön fel, hogy válni fognak. Annyi előnye van, hogy utána nem kell többé szexelnie, tényleg.


Nem csak a férfiak, a nők többsége is igényli egy kapcsolatban a szexet, az intimitást. A hűség pedig azt jelenti, hogy csak vele. Tehát ha a partner nem akar, akkor egy életen át le kell mondania a szexről. Erre pedig a többség nem képes. Marad a válás. Kevésbé gerinces egyedeknél a szerető vagy a prosti.


Viszont: a szex hiánya csak tünet, és nem maga a probléma.

A probléma az, hogy a férj nem partner a gyereknevelésben. A feleség meg neheztel rá. Persze, fáradt is, meg tombolnak szülés után a hormonok is. Ez is közrejátszik. De az utóbbi kettő rövid idő (maximum pár hónap) után megoldódik magától.

Az viszont nem, hogy a kérdező lesz egyedül a két gyerekre, a férjével meg megromlik a kapcsolat.

2023. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
5 ahhoz a pasinak is tenni kéne meg normálisan foglalkozni a gyerekkel.
2023. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

"Már az első gyerek után kezdődtek a problémáink a szex körül. "

De azért szültél még egyet, biztos ami biztos alapon. Taps!

Láttad az elsőnél is, hogy szarik rátok, de azért kellett még egy. És azt is érezted, hogy egyedül nem bírod. Erre mit lehet most írni?

2023. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

Bátor vagy, hogy második gyereket vállaltál így. Az én gyerekeim között is kb. ekkora korkülönbség van, mikor ekkorák voltak, örültem, hogy élek. Ha a párom a számára kevés szex miatt durcizott volna, miközben tett volna a családra magasról, jó nagy pofont kapott volna. De szerencsére azt leste, miben tud segíteni, tehermentesíteni, kivenni a részét.

Igazából neked egyetlen jó tanácsom van: harmadikat ne szülj, mert ez csak rosszabb lesz.

2023. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!