Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Menjek vagy maradjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Össze vesztünk a férjemmel, aminek az lett a vége, hogy ő össze pakolt és lelépett, nem vitte minden cuccát így nyilván valamikor vissza jön, de azóta se kép se hang. Nagy részben az én hibám miatt vesztünk össze. De a lényeg itt vagyok 20 hetes terhesen és van egy 4 éves kisfiam. Átfutott az agyamon, hogy lemennék pár napra anyosomékhoz ( tudom fura, de sokkal jobb vele a kapcsolatom mint anyámékkal) az idegességtől már rosszul vagyok hányingerem van, görcsölök félek, hogy lesz valami baj és nem fogok tudni kihez fordulni, itt ahol élünk nincs senkim. De nem tudom, hogy jó ötlet e, és a férjem hazajön és nem vagyunk itthon, félek az csak olaj a tűzre. Most konkrétan döntésképtelen vagyok, és ahogy telik az idő egyre csak rosszabbul érzem magam

2023. aug. 11. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Te most a két gyerekkel törődj, ne azzal, hogy ő mit szól, ha hazajön és nem vagytok ott.

Muszáj ott rostokolnotok...? Majd felhív és akkor megmondod, hol vagytok, mert nem vagy jól.

2023. aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy ott hagyott 20 hetes terhesen a 4 éves gyerekkel?! És ha valami baj van? Ennyire érdeklik a saját gyerekei?
2023. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég durva, hogy csak így magadra hagyott a gyerekkel. SZerintem semmi nincs abban, ha elmész az anyósékhoz, akik tkp az ő szülei. Ha nem talál otthon, akkor majd felhív. Vagy hagyj neki egy cetlit, hogy hol vagy.
2023. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Hagyj neki egy papírt, hogy hol és miért vagy.
2023. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én várnék a helyedben , lehet, hogy lenyugszik és visszajön!
2023. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!